112

112 nova112 je číslo integrovaného záchranného systému platného takřka v celé kontinentální Evropě. Pokud se někdo ocitne v nouzi a vytočí 112, vždy se mu dostane odborné pomoci.

Tvůrci pořadu chtějí číslo 112 ještě více zafixovat do povědomí českých diváků. Inspirovaly je k tomu skutečné příběhy lidí, kteří si v nouzi nedokázali rychle vybavit národní čísla tísnové linky.

Pořad 112 je prvním pořadem tohoto druhu v ČR. Vychází z populárních zahraničních pořadů typu COOPS. Prezentuje skutečné, nesmyšlené příběhy záchrany lidí v ohrožení života prostřednictvím autentických akčních záznamů policie, hasičů a dalších záchranářů z České republiky, i toho nejlepšího, co bylo natočeno ve světě. To vše
doplněné o dotáčky vlastních reportáží, které rekonstruují jak zločiny, tak akce profesionálů, zachranujících životy lidí s nasazením vlastních životů.

112 je určena širokému spektru diváků včetně mladých, které láká akce, vzrušení, napětí. Stopáž každého dílu je 30 minut.

Je to pořad nejen plný akceva napětí – honičky, střílení,vútoky, neštěstí, přírodní živly, autonehody a nakonec záchrana, ale má i skrytý podtext. Všichni jsme ohroženi zločinem a 112 rovněž ukáže, jak mu čelit. Poradí, jak se zachovat v situacích ohrožujících život. Jak sobě či druhým zachránit život v nouzi. Zdroj. Nova.cz

Podobné příspěvky