2Bobule

2bobJirka se zaplete s mladou krásnou dívkou, jejíž otec (Jiří Krampol) má ovšem o nápadnících své dcery úplně jiné představy a Jirka raději prchá za kamarádem Honzou na jižní Moravu.

Honza zatím žije s Klárou (Tereza Voříšková) na dědečkově vinařství a jakožto vinař začátečník se pouští do vrcholného umění slámového vína. Nejen, že čelí neúspěchům, ale po nečekaném příchodu kumpána Jirky se jeho život obrátí naruby. Jirkova slabost pro ženy se totiž doslova zvrhla v zápas o život.

Pokračování komedie z poetického prostřední jihomoravských vinic obohatí i nové postavy a nové herecké tváře v čele s Jiřím Kornem, Jiřím Krampolem a Janou Švandovou. Pro Lubomíra Lipského, který znovu ztvární roli dědečka, znamenají 2Bobule filmovou roli číslo 100!

Režie: Vlad Lanné
Hrají: Lukáš Langmajer, Kryštof Hádek, Tereza Voříšková, Lubomír Lipský, Jana Švandová, Jiří Krampol, Jiří Korn, Václav Postránecký, Jan Antonín Duchoslav a další.>

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Jednicka byla o moc vtipnejsi a prekvapivejsi. Nevim proc tam nacpali Krampola ten si svoji slavu a talent mohl uzivat v minulem stoleti – ted uz je moc drevnatej. Svandova byla spatna herecka vzdycky tak se ani nebudu vyjadrovat.

  2. Já nevim že češi cpou do filmů tolik peněz a na konci z toho stejně vyjede nesmyslnost. Kasovní trhák to asi taky nebude no ale vyplatí se jim to.

Komentáře jsou uzavřeny.