Aneta Grabcová v obležení dalších krásných Missek dře na MISS SUPRANATIONAL

Aneta GrabcováČeská Miss Internet 2011 Aneta Grabcová je již týden v Polsku, kam odjela reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěž krásy Miss Supranational. Za tu dobu stihla prohlídku hlavního města, hodiny choreografie i zhubnout dvě kila. Soustředění totiž spíše než dámskou jízdu připomíná vojenský bootcamp.

Miss InternetPrvní tři dny všechny účastnice trávily ve varšavském hotelu a vzájemně se seznamovaly. Na závěr tohoto krátkého seznamovacího pobytu se konala tisková konference, které se účastnily i finalistky Miss Polsko. Po jejím skončení navštívila Aneta společně s ostatními nejznámější památky Varšavy.

Momentálně se dívky připravují na finále, které se bude konat v pátek 26. srpna ve městě Belchatow. V místě dějiště slavnostního vyhlášení se několik hodin denně věnují nácviku choreografie, líčení a fotografování. „Je to celkem dřina, ale jsme rozděleny do tří skupin, tak se to všechno hezky zvládá. Dneska mám za sebou čtyři hodiny choreografie, tři hodiny focení postavy v plavkách a ještě mě čekají další tři hodiny choreografie a zkouška večerních šatů. Máme tady toho opravdu hodně“, uvedla Aneta.

Na pokoji bydlí Aneta s dívkou ze Slovenska, kamarádky si ale našla také mezi soutěžícími z Kanady, Francouzské Polynésie a Vietnamu. „Žádnou rivalitu nebo závist, které obvykle soutěže krásy provázejí, nepociťuju. Všechny dívky jsou moc krásné a hlavně příjemné. Utíká to tady rychle, už se moc těším na finále a především na své rodiče a přítele, kteří mě sem přijedou na finálový večer osobně podpořit,“ říká Aneta Grabcová.

Podobné příspěvky