Angelina Jolie a Brad Pitt podivný páreček

Zvěsti médií kolem rozchodů amerického párku dvou herců jedou stále na plné obrátky. Bedna.cz si ale jako jediná všimla podivných zajímavostí co se týče jejich zevnějšku.

Nedávno jsme Vám přinesli zprávy o údajném rozchodu Angeliny Jolie a Brada Pitta. Pak se ale ukázalo že to byla pouhá spekulace a „prý“ šťastný pár navštívil právní zástupce jen za zámiňkou: Co kdyby nějaký rozchod nastal? Jak by proběhlo vyrovnání, rozdělení vlastních a adoptovaných potomků?

Údájně se mělo jít jen o formalitky kolem chystané svatby.

To že se kolem Angeliny Jolie a Brada Pitta děje něco divného si všiml i ten nejméně zasvěcený. Proboha ale co to ty sexy ikony se sebou udělali? Brad Pitt dříve uhlazený fešák po kterém by skočila každá svobodná žena a i vdaná. Stříbrná kozí bradka, unavené oči oblyčej plný unavených vrásek. Má toto na svědomí Angelina Jolie? Nebo je to pouze ustaraný zevnějšek starostlivého otce Pitta?

Ať je pravda jaká chce Jennifer Aniston na jeho vzhled působila jako blahodárný elixír mládí. Sama má kolem sebe sedm nápadníků které střídá každým dnem a zdaleka nemá potřebu vracet se k Brangelině.

Problémy se zdravě vypadajícím zevějškem má i Angelina Jolie její dříve sexy vyhlížející ladné křivky jsou dnes zvadlé, splihlé vlasy, rybí oči. Kde je ten sex symbol dřívější let? Může za to všechno starost o děti nebo střídání partnerů při slibu nevěrnosti s Bradem…..

Podobné příspěvky