Nezařazené

Best Of Kryštof s písničkami na přání

krystofV současnosti snad nejoblíbenější česká kapela Kryštof chystá pro své fandy po čtyřech řadových albech a koncertním živáku cédéčkový bonbónek – „bestofku“.

Za svou čtrnáctiletou kariéru stvořil Richard Krajčo se svou partou řadu skvělých hitů, tak není myšlenka vydání výběru toho nejlepšího v žádném případě překvapivá.

Naopak se dá očekávat, že o album bude obrovský zájem a bude jistě patřit k nejlepším českým deskám roku. Co ovšem fanoušky určitě mimořádně potěší, je možnost se na obsahu cédečka aktivně podílet. Tímto neobvyklým krokem dává Kryštof posluchačům vědět, že stojí i o jejich názor! „Ne vždy se kapela domluví na výběru toho nejlepšího a ne vždy rádiové hity bývají tím, co fanoušci milují. A tak jim dáváme možnost složení desky ovlivnit, respektive rozhodnout. Jak se zdá, fanouškům se něco takového líbí,“ vysvětluje frontman Richard Krajčo.

Na oficiálních stránkách www.krystof.net probíhá hlasování o písně, které by podle fanoušků neměly na albu chybět. Na výběr jich je dvacet a zatím vedoucími jsou hitovky Obchodník s deštěm, Zrcadlení a Lolita. Nechybí samozřejmě Ženy, Cosmoshop, Vodné stočné nebo Chmýří. Vydání alba je plánováno na 19. října a kromě výběru 11 – 12 písní z předchozích alb bude obsahovat i tři novinky. Prvním singlem, kterou nasadí rádia, bude song v duchu nejoblíbenějšího Obchodníka s deštěm Plán.

Zdroj: 2media.cz

Podobné příspěvky