Brad Pitt: Angelino chci konec. Rozchod?

Po několika začarovaných argumentech se od sebe odtrhli během vánočních svátků. Brad Pitt a Angelina Jolie se nakonec rozhodli že jsou připraveni jít každý svou cestou.

Přes jejich původní plán, zůstat spolu kvůli jejich 6-ti dětem, teď výhradně ukazují že právníci pracují na plné obrátky a dohlížejí na jejich sliby.

Za posledních pár týdnů doslova neopustili svou rezidenci Long Island ve státě New York kde Angelina točila scény pro její další film Salt.

Zatímco většina rodin se těší ze stráveného času spolu o vánocích. Domem Angeliny a Brada otřáslo několik výbušných okamžiků.

Náš zdroj říká: Angie a Brad jsou ze všeho velice smutní, ale ani jeden z nich už nemá žaludek na další trápení. Oni se pro to rozhodli ze svého vlastního rozumu a pokud se nerezejdou teď bůh ví co se stane.

Nebude jednoduché vše jen tak ukončit. Jejich společný majetek čítá 15O milionů liber a samozřejmě mají ještě 6 dětí. To bude určitě nejošklivější rozchod jáký kdy Hollywood viděl.

Co je v sázce?
Jejich šest dětí: Angeliny záměr je že si děti nechá, Brad chce alespoň společný přístup k jejich biologickým potomkům.
Mají společný majetek 150 milionů liber a Angelina bude chtít alespoň 25 procent peněz.
Jejich majetky v LA, na jihu Francie, New Orleans a Berlíně. A samozřejmě sbírku umění v hodnotě 15 milionů liber.

Hodnocení

Podobné příspěvky

7 Komentářů

  1. Je to těžké, ale pokud má někdo 6 dětí, měl by své kroky hodně zvažovat.

  2. Se mi to nějak nezdá jen jestli to není zase nějaká pěkná fáma kolem nich.

  3. Tak to máš pravdu :-). A je pravda že se 6ti dětma se to bude rozcházet špatně a ješzě k tomu ty melouny na účtě to bude dráma 😀

  4. Ty peníze bych chtěl vidět jak si rozdělujou a ty děti taky ale co jsem tak pochopil tak pitt chce jen to jejich vlastní vídat tak nevím mno….

  5. Děti si budou přeposílat po celé usa a o majetek se budou tahat ještě ty jejich děti 😀

  6. Haha to je fakt a velkou část z těch peněz schrábnou právníci

Komentáře jsou uzavřeny.