Nezařazené

Česká Miss 2011 Jitka Nováčková se stěhuje do Ameriky

Jitka NováčkováČeská Miss 2011 Jitka Nováčková balí kufry a opouští Česko. Jejím novým domovem bude Americký kontinent. Devatenáctiletá blondýnka si ale, na rozdíl od moderátorky loňského ročníku České Miss Dary Rolins, neletí za velkou louži léčit zlomené srdce. V Americe jí čekají mnohem příjemnější povinnosti!

Již za necelý měsíc přijde Česko o svou královnu krásy! Úřadující České Miss Jitce Nováčkové ještě nezaschl inkoust na maturitním vysvědčení z českobudějovického gymnázia, v pražském bytě se taky moc nezabydlela a už plánuje další přesun. Na dva měsíce se jejím novým domovem stane Amerika. V červenci New York, kde bude navštěvovat hodiny herectví na prestižní New York Film Academy, v srpnu pak brazilské Sao Paolo, dějiště 60. ročníku Miss Universe. „Ještě nikdy jsem v NYC nebyla, bude to moje premiéra.

Spousta známých mi o něm ale vyprávěla a všichni se shodli, že z něj budu unešená, tak doufám, že mají pravdu,“ těší se Jitka, která doufá, že herecké vzdělání uplatní nejen při castinzích a na mole. Práci před kamerou si ostatně bude moci vyzkoušet už 12. září. A rozhodně nepůjde o žádnou vedlejší roli, ale hned o finále Miss Universe, které každoročně sledují miliony diváků po celém světě.

„Angličtinu si procvičím na stáži v New Yorku, z té strach nemám. Chtěla jsem spíš začít pořádně cvičit, abych měla lepší pocit, ale časově to nějak nezvládám. V posledních dnech jsem byla ráda, když jsem se mohla vyspat, takže na cvičení nebylo ani pomyšlení. Mezi příletem z NY a odletem do Brazílie budu mít přibližně dva týdny volna, jenže na ty už si mě zamluvila návrhářka Jana Berg, v jejíchž šatech budu Česko na Miss Universe reprezentovat,“ svěřila se časově vytížená Jitka, pro kterou bylo vyhlášení nového ročníku České Miss 2012 jedna z posledních společenských akcí.

„Teď je pro mě prioritou moje práce, která mě baví, a nechci o ni přijít. Naštěstí mám chápavého přítele, který to snáší statečně. Obdivuji ho, asi bych to na jeho místě nezvládla,“ dodává Jitka, která své účasti v jediné národní soutěži krásy nelituje, přestože romantickou dovolenou s přítelem Markem Ferenčíkem musela odložit až na prosinec.

Podobné příspěvky