Česká Miss Internet 2011 Aneta Grabcová odjíždí na Miss Supranational

Aneta GrabcováČeská Miss Internet 2011 Aneta Grabcová odjíždí 10. srpna reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěž krásy Miss Supranational. Třetí ročník této soutěže se tradičně koná v Polsku. V loňském roce nás zde úspěšně reprezentovala 2. vicemiss ČR 2009 Hana Věrná, která se umístila na druhém místě a zároveň získala titul za nejlepší národní kroj.

Aneta se o své účasti na soutěži Miss Supranational dozvěděla před dvěma týdny. „Bylo to hodně narychlo, ale jsem strašně ráda, že mi pořadatelská agentura M Marketing umožnila se soutěže účastnit. Bude to pro mě skvělá zkušenost, procvičím se v angličtině a doufám, že se domů vrátím s nějakým titulem. V Polsku bývají Češky úspěšně, tak snad se to podaří i mně“, uvedla Aneta Grabcová.

Aneta GrabcováŠaty si Aneta vybrala z dílny návrhářky Terezy Sabáčové. Róba, kterou zvolila pro finálový večer je z bílé splývavé látky. Antický střih s výrazným řasením na bocích a krajkovou vsadkou na předním díle a bocích zdůrazňuje její ladné křivky. Kromě těchto šatů si s sebou veze modro-červené hedvábné šaty a princeznovské bílé šaty s bohatou tylovou sukní prošívané stříbrnou nití.

Anetu přijedou na finálový večer, který se bude konat 26. srpna, podpořit její rodiče. Výhodou pro ni bude i podpora Hany Věrné, která letos usedne v soutěži a bude své nástupkyni držet palce. „Aneta je moc hezká holka, slovanského typu, které jsou v Polsku velmi populární, proto si myslím, že má velkou šanci se umístit.“

Podobné příspěvky