Nezařazené

ČESKÉ HRADY.CZ

ceskehradyPutovní kulturní festival ČESKÉ HRADY.CZ, který loni navštívilo na 16 000 lidí, proběhne letos už potřetí.

Během čtyř prázdninových víkendů nabídne kvalitní hudební zážitek z vystoupení předních českých interpretů v netradičním malebném prostředí českých hradů, a to: 13. – 14. července na Točníku ve Středočeském kraji, 20. – 21. července na Kunětické hoře v Pardubickém kraji, 27. – 28. července na Švihově v Plzenském kraji, 3. – 4. srpna na Bezdězu v Libereckém kraji.

Dvoudenní program odstartuje vždy v pátek v podvečer. Poprvé 13. července v 19.00 hodin v prostorách jednoho z největších českých hradů Točník, kde vystoupí Jiří Schmitzer, Lenka Dusilová a Xavier Baumaxa. Celodenní sobotní program, který bude probíhat na dvou scénách, pak bude patřit Anetě Langerové, kapelám Divokej Bill, Wohnout, Kryštof, Hudba Praha, PSH, Indy & Wich, Gaia Mesiah, UDG, Vypsaná Fixa, Bratři Orffové, Moimir Papalescu & The Nihilists, Michael’s Uncle, Mother’s Angels a souboru The Tap Tap. Na každém ze čtyřech hradů vystoupí tak každý víkend 18 interpretů, návštěvníci festivalu se budou moct vždy bezplatně ubytovat ve stanovém městečku.

krystofNa páteční program lze vstupenky zakoupit v předprodeji za 150,- Kč. Do 8. června lze zakoupit vstupenku na sobotu za 280,- Kč, po tomto datu bude vstupenka na sobotní program v předprodeji stát 330,- Kč. Předprodej probíhá v sítích E-Tickets, Ticketstream. V ceně vstupenky jsou zahrnuté i prohlídky stálých expozic hradů.

Festival ČESKÉ HRADY.CZ se zaměřuje na propojení netradiční atmosféry českých historických památek a představení největších českých hudebních hvězd. Festival podporuje aktivní trávení volného času a napomáhá zviditelnování krásných historických památek v jednotlivých regionech České republiky.

Místo a termín konání:
Točník: 13. – 14. 7. 2007
Kunětická hora: 20. – 21. 7. 2007
Švihov – vodní hrad: 27. – 28. 7. 2007
Bezděz: 3. – 4. 8. 2007
Vstupenky:
páteční program:
150,- Kč (předprodej)
180,- Kč (na místě)
sobotní program:
280,- Kč (předprodej do 8. 6.)
330,- Kč (předprodej do dne před konáním akce)
380,- Kč (na místě)

Interpreti:
Aneta Langerová
Bratři Orffové
Divokej Bill
Gaia Mesiah
Hudba Praha
Indy & Wich
Jiří Schmitzer
Kryštof
Lenka Dusilová
Michael’s Uncle
Moimir Papalescu & The Nihilists
Mother’s Angels
PSH
The Tap Tap
UDG
Vypsaná Fixa
Wohnout
Xavier Baumaxa

Podobné příspěvky