Nezařazené

České Miss jak je neznáte. Konec sexy oblečkům?

Jitka Nováčková a Denisa DomanskáVítězky soutěže Česká Miss nejsou jen krásné, mohou se pochlubit i netradičními koníčky. O tom se mohli přesvědčit návštěvníci populárního folklórního festivalu Slovácký rok, který se v druhém srpnovém týdnu uskutečnil v jihomoravském Kyjově.

Tato výjimečná slavnost se koná pouze jednou za 4 roky a je hojně navštěvována domácími i zahraničními diváky. V letošním roce vyrazily do Kyjova i vítězky a finalistky České Miss 2011. Jitka Nováčková, Šárka Cojocarová, Andrea Kabická, Tereza Dobrová, Sabina Drljevičová a Blanka Štramberská přijely na pozvání České Miss World Denisy Domanské, která z Kyjova pochází, a tuto výjimečnou událost si skvěle užily.

V sobotu 13. srpna to v centru Kyjova opravdu žilo. Dívky nejprve vyrazily na Lidový jarmark s tradičními pokrmy, kroji a suvenýry z oblasti Moravského Slovácka. V rámci oficiální části následně proběhlo setkání se starostou města Mgr. Františkem Luklem na radnici. Zúčastnila se jej kyjovská rodačka a Česká Miss World 2011 Denisa Domanská. Tu doprovodila Česká Miss 2011 sexy Jitka Nováčková. Obě dívky si na tuto příležitost oblékly tradiční kyjovské kroje, které jim oběma padly jako ulité. Poté si již všichni návštěvníci mohli vychutnat velký krojovaný průvod zástupců obcí Kyjovska a Ždánicka. A bylo se opravdu na co dívat!

„Jako kyjovská rodačka se festivalu Slovácký rok ráda a pravidelně účastním. V letošním roce mne napadlo, že by bylo zajímavé se o tuto folklórní událost podělit i s ostatními finalistkami. Věřím, že se jim u nás líbilo a odvezou si do svých krajů spoustu nezapomenutelných zážitků“, řekla Denisa Domanská.

„Denisino pozvání mne potěšilo a rozhodně nelituji, že jsem do Kyjova přijela. Je to krásné město a celý program festivalu se mi moc líbil. Vůbec poprvé jsem měla možnost obléknout tradiční kroj a musím říct, že je to zajímavá změna“, dodala Jitka Nováčková.

Podobné příspěvky