Český lev 2009

Tak se nám to zase blíží. Udílení bezvýznamných filmových cen s názvem Český lev. Jan Budař čtyřnásobný držitel Českého lva se ujme moderování nominačního večera. A možná přijde i…. James Cameron.

Český lev se odvysílá v přímém přenosu 6. února 2010 na kánálu ČT2. Kdo nezná ČT2? ČT2 je to místo kde se vám nudou zhoupne hlava při projíždění ostatních programů. Proč se Český lev 2009 vysílá právě na ČT2? Je to nejspíš odůvodněním bezvýznamnosti celého ceremoniálu který by zbytečně zabíral místo v hlavním vysílacím čase ČT1.

Proč bude moderovat právě Jan Budař?
„Petr Vachler: Honza udělal hezký nominační večer před třemi roky. Věřil jsem, že to bude jen otázka času, kdy se znovu sejdeme.“

Jakému tématu budou letošní nominace věnovány?
„Petr Vachler: Pomohl nám megahit Avatar, či nové dokumentární filmy na pokraji sci-fi. Ostatně jsem zvědav, nakolik se přiblíží divácký zájem o Avatar akademickému vkusu.“

Organizátor také prozradil že bude vyhlášena cena Magnésie za nejlepší zahraniční film. Že by Avatar?

Nakonec svolně dodali že „tentokrát to bude velký“. Necháme se překvapit jakou show nám Petr Vachler připraví. Zahoďme všechen pesimismus! Kdo se bude nudit ať si naladí 6. února ČT2. Třeba nás VAC překvapí.

Podobné příspěvky

4 Komentáře

  1. Já se divím že to stále vysílaj. To je hezky ye te Budař má několik ocenění jenže trapnost celé akce by nezvednul ani 5 násobý držitel Oscara.

  2. Pravda pravda. To bylo vidět i u slavíka kterýho moderoval Brzobohatý. Nuda. trapnost v každym okamžiku páč to téma letectví nikdo nechapal. To je tak že ty top manažeři neumí najít lepší moderatory.

  3. Honza Budař je náhodou výbornej sympaťák. Slavík trapnej byl ale ty TV spoty neměli chybku:). S čt2 je to pravda tam nějak šoupli i ty elzy nebo co 🙂

  4. No já jsem na ty nominace koukal. Vážně jsem zvědavej jestli bude nějaký vylepšení a nebo zase nuda a trapas.

Komentáře jsou uzavřeny.