Claudia Schiffer čeká své třetí dítě

Německá topmodelka Claudia Schiffer čeká třetí dítě se svým manželem britským režisérem Matthew Vaughnem. Dosud to na sobě nedala znát až se nám to podařilo odhalit.

Blondýna Claudia Schiffer je v pěti a půl měsících těhotenství porodit by měla někdy v květnu tohoto roku. Sama se k tomu přiznala po zaznění otázky o těhotenství.

Máme z toho velikou radost a už se nemůžeme dočkat až k nám do rodiny přibude další člen. Jměno ale ještě vybrané nemáme.

Claudia Schiffer je jedna z nejúspěšnějších modelek světa a objevila se na více než 500 obálkách časopisů zvučných jmen. Finanční bible časopis Forbes odhaduje její jmění na 60 milionů dolarů.nClaudia už má dvě děti, Caspar a Clementine.

Dříve se zmínila jak její mateřství změnilo její workoholický život. Každý den jsem pracovala a létala po celém světě i o víkendech jsem pracovala a nevypla jsem na jedinou sekundu.

Podobné příspěvky

6 Comments

  1. Takových dětí a není to na ní vůbec vidět. Jak to asi dělá 🙂

  2. Její manžel je nejšťastnější chlap na světe. Claudia je jedna z velkých celebrit. Kam se hrabe nějaká Krajnová

  3. No ty aby ses zase do někoho nenavezl viď. Krajnová na svůj věk vypadá skvěle.

  4. Luci sice máš pravdu, ale podle mého názoru si Krajnová hraje na moc velkou nóbl dámu. Jenže kde nic není ani smrt nebere.

  5. Tak se holky nehádejte :-). Co teprve taková Agátka Hanychová ta má do obou hooodně daleko. Posledně jsem jí viděl někde svlečenou. Je to úplně obyčejná namyšlená holka.

Comments are closed.