Denisa Domanská sexy kráska mezi historickými stroji

Denisa DomanskáNení pochyb, že Ekotechnické muzeum v Praze 6 se může pyšnit zajímavými exponáty. Mezi historickými stroji v pražském podzemí jako hvězda zazářila Česká Miss World 2011 Denisa Domanská. Nedávno se zde totiž uskutečnilo oficiální focení snímků pro letošní ročník soutěže Miss World, na kterém bude Denisa Českou republiku reprezentovat. Oficiální snímky vytvořil fotograf Vladimír Novotný, o styling se postarala Leona Grešáková.

A na co se můžeme těšit? Na Denisu jako svůdnou a elegantní krásku ve večerních šatech z butique Obsession. Fotografie ve večerních šatech musí podle pravidel dodat všechny finalistky letošního ročníku soutěže Miss World. Slavnostní finále tohoto prestižního mezinárodního klání se uskuteční 8. listopadu v Londýně. Věříme, že Denisa i díky nádherným fotografiím v soutěži uspěje. Luxusní večerní toaleta z kolekce léto 2011 z butiku Obsession, pochází od úžasného libanonského návrháře Elie Saab.

Denisa DomanskáPopelavě šedé, saténové, na jednom rameni držící šaty s rozparkem v předním díle a mašlovým detailem v pase doplňují šedé semišové boty s otevřenou špičkou, které jsou na vysoce módním klínku. Řasení v podobě antických tunik bylo odedávna velmi využíváno, stejně oblíbená je také popelavě šedá barva s malým nádechem do růžova. Celkově šaty působí honosně, avšak zanechávají své nositelce nádech svůdnosti, pomáhají jí rozkvést jako nádherné květině. Vše elegantně dotváří jemné šperky, hlavně dlouhé náušnice ve zlaté barvě. „Všechny zážitky spojené s mou účastí na soutěži Miss World jsou nezapomenutelné a vzrušující.

Takové bylo i focení v Ekotechnickém muzeu, do nějž jsem se podívala vůbec poprvé. Na samotné finále se moc těším, určitě se bude jednat o velkolepou show, i když přípravy budou pro nás finalistky jistě náročné. Věřím, že mi ale zbude i trocha času na prohlídku Londýna“, komentuje Denisa Domanská.

Podobné příspěvky