Doktora chytá také režisér Karel Janák

karelNatáčení filmové komedie Martina Dolenského Chyťte doktora se účastní i režisér Karel Janák, tvůrce Rafťáků a Snowboarďáků. Tentokrát se ale Janák nezvykle postavil na druhou stranu kamery, a coby herec tak poslouchá pokyny jiného režiséra.

Začínající herec Janák se v komedii Chyťte doktora představí jako kolega jedné z hlavních hrdinek. Podle zpráv ze štábu s ním ale natáčení není vůbec jednoduché. Svůj komediální talent totiž projevuje i ve své herecké roli, a tak při svých výstupech baví všechny přítomné a záběry se proto musejí i několikrát opakovat.

Takzvané „cameo“ Karla Janáka dostane větší prostor, než bývá obvyklé. „Většinou se kolega a kamarád režisér na plátně jen mihne na několik sekund, například jako číšník. Ale pro Karla jsme přichystali roli podstatně větší. Po boku Táni Vilhelmové se objeví dokonce hned v několika scénách,“ upřesnuje režisér filmu Martin Dolenský.

Připravovaná komedie Chyťte doktora je o gynekologovi, kterého čeká jeden velmi perný den. Dostihne ho totiž nevěra a musí řešit zapeklitou, téměř klasickou, situaci manželského trojúhelníku. Tu bude řešit hned několika různými způsoby. Poté, co jeho pokus o záchranu manželství nedopadne zcela podle představ, vrátí se na začátek filmu do místa jednoho rozhodnutí a začne znovu. Jinak.
Celkem třikrát se diváci spolu s hlavním hrdinou vrátí na stejné místo jednoho dne a třikrát se spolu s ním nebudou stačit divit, co všechno se může stát.
V hlavní roli doktora se objeví hudebník Michal Malátný, dvojroli manželky hlavního hrdiny a jeho milenky hraje T. Vilhelmová.

V kinech se film objeví ještě na konci letošního roku, premiéra je plánovaná na 28. listopadu.

Zdroj: pragency.cz

Podobné příspěvky