Nezařazené

Eddie Cibrian


Eddie hrál po tři sezóny hasiče Jimmyho Dohertyho v populárním seriálu NBC Třetí hlídka a obsadil titulní roli v nedávném dramatickém seriálu ze světa pokru Tilt. V současné době pracuje na očekávaném seriálu z produkce televize ABC Invasions.

Cibrian se narodil a vyrostl v Kalifornii a jeho první profesionální herecká zakázka – reklamní spot na Coca-Colu – přišla už v jeho 12 letech. Po ní se objevil v mnoha dalších televizních reklamách. Po nástupu na střední školu se rozhodl dát hraní k ledu a věnovat se sportu. Exceloval v každém spotu, který zkusil, a střední školu opouštěl s mnoha prestižními cenami. Na podzim 1991 nastoupil na UCLA a pokračoval ve své úspěšně sportovní kariéře – vzhledem ke zranění se však nemohl sportu věnovat, proto se rozhodl vrátit ke hraní.

Ihned poté dostal několik reklamních nabídek a krátce poté byl obsazen do televizního speciálu Kids Killing Kids. Následující dva roky hrál Matta Clarka v seriálu Mladí a neklidní. Kromě něj si zahrál také v seriálech jako Báječní a bohatí, Beverly Hills 90210, Sabrina – mladá čarodějnice, Saved by the Bell: The College Years a Baywatch Nights. Poté získal možnost hrál v telenovele Sunset Beach a televizním filmu z produkce CBS Návrat hitmana. Na stříbrném plátně debutoval filmem Polibek. Do jeho portfolia patří také televizní snímky Jackie’s Back! a Na počátku a filmy Å?ekni, že to tak není a But I’m a Cheerleader.

Podobné příspěvky