Electronic beats club tour

ebPoprvé v historii zavítal festival electronic beats loni do České republiky. V říjnu 2006 vystoupily ve Veletržním paláci mezi jinými i legendy taneční scény The Prodigy. Letos proběhne pod značkou ´electronic beats´ dokonce seriál akcí.

Speciální zahájení ´electronic beats tower special´ se odehraje 20. dubna na žižkovském televizním vysílači. Od 24. do 26. května bude následovat ´electronic beats club tour´, v rámci kterého se mohou fanoušci v Praze, Brně a Ostravě těšit na kapely N.O.H.A. a Ohm Square, Dj Bassline Smithe a další. Festival electronic beats proběhne letos na podzim ve Veletržním paláci. Projekt electronic beats budou moci příznivci sledovat v průběhu celého roku na televizní stanici Óčko, která odvysílá několik hudebních záznamů pořízených během festivalů electronic beats po celé Evropě.

Sérii letošních akcí odstartuje 20. dubna ve 20.00 hodin electronic beats tower specia’ na Žižkovské věži – Televizním vysílači Praha. V rámci programu vystoupí elektronický projekt MIDI LIDI, Dj Ladida a Dj Stephunk T. feat. Tonya Graves. Od 22.30 hodin bude zahájena v nedalekém Paláci Akropolis ´electronic beats afterparty palác akropolis, kde zahrají Djs Josef Sedlon, Stephunk T. a Jan2. Kapacita electronic beats tower special je kvůli velikosti prostoru omezená, této akce se může zúčastnit pouze 100 nejrychlejších zájemců.

Od 11. do 14. dubna odvysílá Radio 1 91.9 FM upoutávky, ve kterých zveřejní heslo, které uvede také na svém webu www.radio1.cz. Prostřednictvím tohoto hesla si zájemce může na stránkách www.electronicbeats.cz rezervovat maximálně dvě vstupenky na tuto akci, každý den bude k dispozici 25 vstupenek. Cena vstupenky je 350,- Kč, v ceně je zahrnuta konzumace jídla a nápojů na žižkovské věži a volný vstup na afterparty v Paláci Akropolis. Vystoupení projektu MIDI LIDI a Djky Ladidy odvysílá v přímém přenosu od 20.30 do 22.30 hodin Radio 1.

electronic beats tower special’

KDY: 20. dubna 2007 ve 20.00 hodin

KDE: Žižkovská věž – Televizní vysílač Praha
VSTUPENKY: limitovaný prodej, s heslem z Radia 1 rezervace na www.electronicbeats.cz
CENA: 350,- Kč (vstup na žižkovský vysílač včetně konzumace, vstup na afterparty v Paláci Akropolis)

Více informací na:
www.electronicbeats.cz

Podobné příspěvky