Exklusivně: Největší skandály celebrit za rok 2009

Toto je poslední článek na Bedna.cz roku 2009. Jak jinak ho využít než bilancováním co se u těch našich celebrit za celý rok stalo. Je toho skutečně spousty! Bedna.cz však vybrala ty nejžhavější a nejpovedenější události roku 2009. Magazín Bedna.cz Vám všem přeje úspěšný start do roku 2010, více krásných prožitků, splněných snů a málo starostí. A teď už ty skandály.

Profesionální golfista Tiger Woods naboural v opilosti svůj SUV. Skutečná bolest však přijde záhy po probrání v nemocnici. Spousty žen přišly s obviněním žě mely s Woodsem milenecký poměr. Woods nakonec vše přiznal a vzdal se na čas své golfové kariéry kvůli rodině.

David Letterman ve své „Late Show“ přiznal že měl pomer s několika zenami ze svého štábu a že se ho někdo pokusil vydírat o 2 miliony dolarů. A tak David po poradě s právníky kápnul božkou a celou záležitost zabalenou mezi vtípky přiznal a nazval to jako bizarní zážitek.

Oscarový režisér Roman Polanski byl zatčen v Curychu kvůli v desetlet starému případu se sexuálním kontextem. Polanski uprchl ze Spojených států v roce 1977 před trestem za to že měl nezákonný sexuální styk s 13-ti letou dívkou. Filmař byl nakonec propuštěn do domácího vězení a bojuje proti vydání do USA.

Odpočívej v pokoji? To není tak jednoduché. Zatím co zpěvák Michael Jackson nečekaně zemřel 25. června ve věku 50 let. Zpráva sama je ta zdrcující že nepotřebuje komentář. Jenže pár dní po zpěvákově smrti se média předháněli v šokujících zprávách o dědictví, sporech v rodině, příčině úmrtí a tak dále.

Susan Boyle totální outsider soutěže „Britain’s Got Talent“ se stává vítězkou. Snad celým světem proběhla zpráva jak Susan vytřela zrak, uštěpačným porotců, svým diamantovým hlasem. Do té doby nepolíbená Susan se ta stala hvězdou celého světa.

Zpěvačka Madonna a nová adopce. Madonna si potrpí na mediální humbuk kolem jejích adopcí. Letos se však ukázalo že porušila zákon při adopci Davida Bandy z Malawi. Celý svět ale protestova a stál za Madonnou že takový čin vůbec udělala.

Zpěvák Chris Brown údajně bil a hrozil přítelkyni zpěvačce Rihanně. Následné fotky které oběhly média však zvedli žaludek nejen jejím fanouškům. Rihanna sama přiznala že z následků se stále ještě statečně léčí a snaží se zapomenout.

Pátého září si řekli na zámku Hluboká své „ano“ Jiří Pomeje a Iveta Bartošová. Mediální záplava přišla s informacemi o ceně svatby rozepřemi se Štaidlem a bla bla bla. Co ale následovalo pak to snad každého šokovalo. Zamilovaná Iveta údajně vyhodila daleko zamilovanějšího Pomejeho z domu a ten tak zdrcený odjel na dovolenou kde ale dlouho nevydržel a vrátil se. Celá mediální fraška stále probíhá. U nás ale ne :-).

Podobné příspěvky

3 Komentáře

  1. Tiger Woods to byl bezva trapas 😀 no a smrt M.J. ta asi zasáhla každého na celé planetě. Rihanna, tam si myslím že to byla jen marketingová kampaň.

  2. Máš pravdu Michael zasáhl i me ale neprožíval jsem to jak ty blázni co ukazovali v televizi :-D. O tý Rihanně no nevím marketing je dobrá věc ale jestli to byl fakt jen výmysl tak to by byl mazec…

  3. To je ale blbost co vás to napadá přece nemůžou dělat takový skandály jen kvůli prachum

Komentáře jsou uzavřeny.