Nezařazené

Fame – cesta za slávou

fameFame sleduje výjimečnou skupinu tanečníků, zpěváků, herců a umělců po dobu 4 let na střední umělecké škole v New Yorku. Během dětství cvičili a připravovali se, aby dokázali, že jsou ti nejlepší z nejlepších.

V této neuvěřitelně soutěživé atmosféře bude jejich vášeň podrobena té nejtěžší zkoušce. Snem každého studenta je lišit se od svých vrstevníků a vyniknout. Tréninkový program však komplikují domácí úkoly a zkoušky, a tak se brzy projeví, kdo má nejen talent, ale také disciplínu potřebnou pro celkový úspěch.

Režie: Kevin Tancharoen
Hrají: Asher Book, Kristy Flores, Paul Iacono, Paul McGill, Naturi Naughton, Kay Panabaker, Kherington Payne, Collins Pennie, Walter Perez ad.

Podobné příspěvky

10 Comments

  1. Moc se na ten film tesim jen jestli naplni moje ocekavani:)

  2. Mě teda ty jména nic moc neříkají aby to nebyla blbina jako Lets Dance.

  3. hej cus jako nvm kde ten film stahnout a co mate furt proti let’s dance???
    jak 1 tak 2 furt do toho filmu nekdo rejpe tak dyz vas nebavi tanec nebo hip hop tak proc na to cumite kurva??fakt me ty komenty dostavaj jak si na to furt stezujete tovize se ten film nebude libit nakejm sprtum ktery poslouchaj dechovky :!!!!!!! zkuste si zastreetovat sami a uvidite ze to neni nic lehkyho a pak delejte chytry =/

  4. Lets Dance se mi taky líbil je to spíš pro holky taková romantika. Fajnovka nerozčiluj se holt se ty streeteři jen tak každýmu nelíbí

  5. lets dance je nejlepsi film..a nevite nekdo jestli je Fame nekde ke stazeni?

  6. Fame ..jo bylo to super šla bych na to do kina znova…super hudba super tanec :o*

  7. že lets dance je blbina nebo co?? a vy trochu fetujete ne??!!

Comments are closed.