Nezařazené

Fergie se znovu zamilovala do svého manžela

Ale přátele nejsou přesvědčeni že obnovení jejich slibu by mělo zachránit manželství. Josh Duhamel Fergie požádal, aby obnovili svůj svatební slib a je přesvědčený že to klapne.

Skandály protřelá hvězda Josh Duhamel hvězda z filmu Transformers chystá dramatické gesto po sérii naštvaných zpráv.

Podle našeho zdroje se Josh stále více obává že Fergie brzy ukončí jejich manželství a zničí tak vše co mezi nima bylo. Fergie hvězdná zpěvačka ze skupiny Black Eyed Peas stále zdrceně tvrdí že Josh ji podváděl se striptérkou Nicole Forrester, ale on to popírá

Slova jejich přítele: „Všechno bylo tak špatné a Josh byl přesvědčen že chce Fergie každým okamžikem odejít a skončit. Byl tak nešťasný jak zachránit jejich manželství a tak si ji posadil na na klín a zeptal se jí zda by chtěla obnovit jejich manželský slib.

Fergie byla dojatá a okamžitě souhlasila. Bylo to jako by z ní všechen hněv náhle zmizel a ona se zase nechala unášet na jeho křídlech lásky.

Fergie přiznala že obnovení slibů bylo to co postrádali pro navrácení jejich romantického vztahu a připomenou jim všechno co pro ně bylo důležité. Bylo to úžasné gesto a připomnělo mi to jako moc Jsohe miluji.

Přátelé jsou k tomu však skeptičtí a nevěří že zoufalý akt lásky by jim pomohl. Mají strach že je to jen zastírání trhliny.

Podobné příspěvky

3 Comments

  1. A já myslel že je svobodná teď mi zlomila srdíčko.

  2. Ale nesmutni na světě je ženskejch a kdo ví co je to za rajdu 😀

  3. Jo zamiluj se třeba do Britney Spears ta je teď volná ale má děti 😀

Comments are closed.