FREE-D-BAR přivítá novou sezónu

skylineOpravdu velkolepě zahájí letošní sezónu letní FREE-D-BAR v Mlékojedech u Prahy. V pátek 25. května 2007 otevře své brány koncertem SKYLINE, která zahraje na mobilním pódiu přímo před barem na břehu pískovny.

Vystoupení této kapely je vždy zaručeným mejdanem a společně s DJ MUCHEM, který se ujme djskeho pultu hned po koncertě, slibují skvělý vstup do nové, kvalitní kulturou nabité, sezóny. A jak je ve FREE-D-BARu zvykem, veškerý program je návštěvníkům servírován free, tedy ZDARMA. Start otvíracího mejdanu je ve 20 hodin!

A kamže to máte dorazit? FREE-D-BAR se nachází asi 20 km severovýchodně od Prahy na pláži mlékojedské pískovny a s úspěchem zde funguje už osmý rok. Nabízí totiž unikátní propojení kvalitní klubové kultury se sportem, příjemným prostředím v přírodě a skvělým jídlem a pitím. Během let tu namísto velkého stanu „šapitó“ vyrostl kamenný bar s obrovskou terasou a příjemným zázemím. K dispozici je zde plážový volejbal, ping-pongový stůl, petanque, ruské kuželky anebo stolní fotbálek. Zajímavým doplnkem je boulderingová stěna, která svoji nejdelší stranu vystrkuje až nad hladinu jezera.

Více: free-d-bar.cz

Podobné příspěvky