Gábina Partyšová chce další dítě. Běhá kvůli němu v kozačkách

Sexy Gábina PartyšováProč se známé a úspěšné tváře českého showbyznysu sešly na pražské Ladronce, kde se setkávají především sportovci? Chtějí před Vánoci shodit pár kil, aby se poté nemuseli hlídat, nebo jim záleží na dobré kondici? Jitka Válková, Olga Lounová, Eva Decastelo, Gabriela Partyšová a Dana Batulková na svých sexy vysportovaných postavách denně tvrdě makají. Převlečené do sportovního se rozhodly zapojit do běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny a podpořit tak dobrou věc.

Protože jsou všichni aktivními sportovci, nepodceňují přípravu ani před poslední etapou, která se poběží 14. října na Ladronce, a pilně trénují. „Běhání mě doslova nadchlo, je to skvělý relax a navíc si při něm dokonale vyčistíte hlavu,“ prozradila Gábina Partyšová, která se ostrého závodu účastnila ve svém rodném Brně. Na otázku, kam by chtěla ještě v životě doběhnout, Gábina odpověděla „Ráda bych si ještě doběhla pro jedno dítě.“ To Olga Lounová má před sebou ještě velkou výzvu. V Liberci se totiž vsadila s tiskovou mluvčí nemocnice Motol Pavlínou Dankovou, že uběhne pěti kilometrovou trať pod půl hodiny, jinak bude muset jeden den roznášet obědy v nemocnici. To se jí ovšem a půl minuty nepodařilo. „Ještě je před námi poslední závod. Musím se pořádně vyhecovat a svůj čas vylepšit,“ smála se Olga Lounová.

Eva Decastelo a Olga LounováSpolu se slavnými zpěvačkami se na pomyslnou startovní čáru posledního oficiálního tréninku RunTour České pojišťovny postavily hvězdy populárního seriálu Cesty domů Dana Batulková, Patricia Soukupová, Adam Mišík a Míla Tichý. Ti si také zazávodili v jednotlivých etapách běžeckého seriálu.

RunTour České pojišťovny má také charitativní rozměr. Vybrané peníze ze startovného, budou slavnostně předány Dětskému kardiocentru Fakultní nemocnice v Motole, které se zabývá především diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév, při posledním závodě. „Cílem bylo vybrat ze všech sedmi závodů tři sta tisíc korun. Mám obrovskou radost a chtěla bych poděkovat všem, kteří celý projekt podpořili svou účastí, nyní máme již vybráno téměř půl milionu korun. Za všechny pacienty, lékaře i zdravotnický personál našeho dětského kardiocentra děkuji za pomoc,“ dodala Danková.
Splňte si svou výzvu! Více na www.run-tour.cz

Podobné příspěvky