Nezařazené

Garfield 2

garfield2Trhák v kinech, pecka na DVD. Garfield, všemi milovaný kocour, odjíždí do Evropy. Cestuje společně se svým věrným parťákem psem Odie, aby překvapili svého páníčka, který je právě s přítelkyní Liz v Londýně.

V zemi Big Benu, Buckinghamského paláce, Scotland Yardu a především „fish and chips“, začíná Garfieldovo skutečné dobrodružství, když dojde k jeho záměně za PRINCE, královskou kočku (vypadá náhodou úplně stejně jako Garfield), která po své zesnulé paničce Lady Eleanor právě zdědila zámek Carlyle. To je ale obrovské zklamání pro jejího synovce Lorda Dargise (BILLY CONNOLY), který si na veškerý její majetek dělal zálusk. GARFIELD si žije královsky jako „Kočka z Carlyle“, má vlastního komorníka Smitheeho (IAN ABERCROMBIE) a poddané ze všech koutů světa jako Winstona, (velmi) anglického buldoga, McBunnyho, jinak skotského zajíce, Nigela, fretku z Pandžábu, španělského býka Bolero, myš s podivným jménem Já, Claudius, která cituje Shakespeara, a nakonec francouzskou husičku Christophe. Zatím si pravý PRINCE užívá obyčejného života, tu skočí do hospůdky, tu si pochutná na lasagních. a líbí se mu to čím dál víc.

Lord Dargis, který utřel nos, se chce pochopitelně PRINCE/GARFIELDA za každou cenu zbavit. Garfieldův nový, krásný a lepší svět se tak brzo změní na místo, v němž síly dobra a zla svedou rozhodující bitvu o právo na důstojný kočičí život. 260 milionů čtenářů 2 600 deníků po celém světě se denně směje nad Garfieldovými hláškami typu: „Byl bych radši, kdyby rána začínala později“, nebo: „Raději bych se rochnil jako prase, než abych pracoval“. Garfield se po fenomenálním úspěchu na plátnech kin – jen v České republice a Slovensku utržil 25 miliónů korun a přišlo na něj 320 000 diváků – vrací v rodinném „akčním“ filmu GARFIELD 2.

Režie: Tim Hill
Hrají: Český dabing: Vladi, Ota Jirák (Princ dvojník Garfiel, Jana Mařasová (Liz), David Prachař (Jon), Ivan Vyskočil, Otakar Brousek ml. a další

Podobné příspěvky