Hannibal – Zrození

hannibal hanibalDruhá světová válka – pokusy o nezávislost východní Evropy podlehly prudkým útokům sovětské nadvlády. V Litvě jednoho kluka připravila válka o oba rodiče a sestru.

Děsy, které vytrpěl, potlačuje. Uvězněn v sovětském sirotčinci se vzpírá proti nelítostnému zacházení a bouří se proti krutým pravidlům onoho místa… ON však není obyčejným klukem. ON je mladý HANNIBAL LECTER.

Z této železné opony se mu však podaří uniknout a vydá se do Paříže, kde žije jediný jeho příbuzný. Strýc sice zemřel, ale zůstala zde záhadná a překrásná vdova, Lady Murasaki Shibuku, která ho přivítá doma. Příjemné a moudré zacházení Lady Murasaki podnítí v Hannibalovi dlouholeté vášně pro dobré jídlo, hudbu a malování. Nemůže mu však pomoci vypudit ony potlačované vzpomínky, které ho pronásledují jako noční můry.

Hannibal zahajuje svoji proslulou lékařskou kariéru a snaží se prozkoumat hlubiny svého vlastního podvědomí. Hannibalovi duchové se ukazují být reálnými lidmi – zvrácenými, predátorskými válečnými kriminálníky, od kterých potřebuje zjistit odpovědi na svoji minulost… a nakonec vykonat pomstu.

Režie: Peter Webber
Hrají: Gaspard Ulliel, Gong Li, Rhys Ifans, Richard Brake, Kevin McKidd
Trailer: Zde
Premiéra: 22.2.2007

Podobné příspěvky

4 Comments

  1. Už se na ten film moc těším,doufám že bude super jako ty předchozí!!!!

  2. trochu se bojim že bez antony hopkinse to bude blbost…

  3. No musim říct, že film byl parádní. Byla jsem na předpremiéře a musim uznat, že hlavní představitel je fakt fešák :o). Byl nám představen i s režisérem a Marek Vašut nemohl chybět. Byla to taková černá trojka stojící vedle sebe :o)Doporučuji …

  4. Byla jsem na něm tento týden a po dlouhé době jsem z nového filmu nebyla zklamaná, právě naopak, úplně mě uchvátil. Měla jsem obavy, stějně jako mnozí lidé, kteří sledují Hannibala od počátku..,že film nebude dobrý…už jsme si zvykli na podání Antonyho Hopkinse…ale musím říct, že jsem nadšená. Mladý Gaspard Ulliel je úžasný, charismatický..jeho podání mladého Hannibala je dokonalé. Určitě doporučuji milovníkům této filmové linie, budete nadšeni a Gaspard Ulliel vás určitě příjemně překvapí..troufla bych si říct,že Vás opravdu dostane….:o)

Comments are closed.