Nezařazené

Hexina

hexinaMatthew je sympatický mladý muž s jedinou vadou – trochu lže a vymýšlí si. To proto, aby sobě i svému okolí namluvil, že není jen obyčejným hotelovým recepčním, ale naopak světa znalým mužem a milencem mnoha krásných žen, nejkrásnější reklamní modelku Hexinu nevyjímaje.

A tak, když se Hexina znenadání objeví v hotelu, chopí se Matthew příležitosti a ve vypůjčeném saku i autě odváží Hexinu k sobě domů – za závistivých pohledů svých kolegů. Co na tom, že jej možná vyhodí z práce – milování s Hexinou opravdu stojí za to – divoké, vášnivé. Když ale Hexina zjistí, co je Matthew opravdu zač, vezme nůž a jen tak tak nedojde k vraždě ! K té dojde vzápětí, když kráska chladnokrevně zastřelí muže, který ji vydíral fotografiemi z doby, kdy byla ošklivá a tlustá.

Matthewův kolega a sok, kníratý krasavec Simon, končí pro změnu v lednici s jablkem v puse … . Zkrátka, s Hexinou jde o život a zdá se, že Matthew to má spočítané – pokud jej nedostane krásná ďáblice, skončí v rukou policie, která jej z vražd podezírá. Chudák Matthew ! Už padá z mrakodrapu za Hexinina vítězoslavného smíchu …
Bláznivá erotická komedie parodující celou řadu u nás známých snímků od Základního instinktu až po Osudovou přitažlivost.

Režie: Alan Spencer
Hrají: Arye Gross, Claudia Christian, Ray Baker, R. Lee Ermey

Podobné příspěvky