Hudební projekt Bek Ofis

bekofisBek Ofis pop-rockový projekt který se řítí na českou hudební scénu mílovými kroky. Chvilku jsem váhal než jsem o Bek Ofis napsal a musím přiznat že to byla chyba.

Při první přehranné skladbě „Get away“ jsem začal zjišťovat, jak talentovaný projekt útočí na moje mlsné uši. Bezchybná výslovnost, pěkný text a ještě lepší hlas Jana J. Nedvěda je něco, co se dá zase jednou poslouchat a zpříjemnit si tím pár chvilek.

Trocha z historie projektu

2005 Po relativně úspěšné šnůře vyprodaných koncerů v Rock Café a Malostranské besedě přichází i zajímavé účinkování v ISIC ALIVE tour, v rámci které si skupina zahrála i v jiných městech ČR mimo domovské Prahy. Z kapely se stává projekt, který je synonymem pro dvě jména – Jan J. Nedvěd a Pavel Marcel. První zmíněný patří k zakládajícím členům a je výhradním autorem projektu Bek Ofis. V tomto roce se rovněž umístili na 3. místě v Eurohitparade s písní Get Away.

2006 Bek Ofis vydávají debutové album „For The Truth You Must Fight“

2007 Album „For The Truth You Must Fight“ se umístilo v srpnu 2007 v české dvanáctce ČRo 1 radiožurnálu na pátém místě. V současnosti pracují na videoklipu pro úvodní stejnojmennou písen, připravují nové koncerty a písně.

Více informací o projektu a možnost poslechu hitů Bek Ofis www.bekofis.com

Podobné příspěvky