Nezařazené

Jennifer Aniston: Brad Pitt je jako chodící mrtvola

Brad Pitt se v současné době může těšit z málé ceny útěchy v jeho pošramoceném životě ve vztahu s Angelinou Jolie. Jennifer Aniston stále trpělivě čeká na svoji příležitost aby nabídla svému ex-manželi rameno k vyplakání.

„Brad touží po klidu, zábavy měl ve svém životě už dost a prý se nemůže dočkat až se k sobě spolu s Jennifer vrátí.“

Brad Pitt loni v květnu několikrát Angelině zahnul a bylo to právě s jeho ex-manželkou Jennifer Aniston. Celý tento incident vedl právě ke spekulacím že pár se k sobě brzy vrátí.

Od jejich rozvodu před 5-ti lety zůstali stále přátelé a byli spolu v pravidelných intervalech v emailovém kontaktu. Jennifer se také obává že život s Angelinou Brada poškozuje a nemůže uvěřit tomu jak moc se změnil od doby kdy byli spolu.

Své přítelkyni se dokonce svěřila že jí znepokojují informace o jeho vzhledu a doslova řekla že vypadá jako chodící mrtvola.

Všichni si určitě všimli jeho proměn k horšímu od rozvodu s Jennifer. Už samotný fakt že vychováváte šest dětí a vaše přítelkyně vás zaručeně podvádí na psychice nepřidá.

Podobné příspěvky

3 Comments

  1. Jj to je pravda od te doby co je s Angi tak vypada jak osuntelej bezdak. At uz od ni utece

  2. Ono kdyby Angelina Jolie všude nerozhlašovala jak se můžou vzájemně podvádět protože si dali volnost asi by to bylo lepší. Chlap může souhlasit se vším ale jeho ego to určitě potopilo.

Comments are closed.