Jitka Nováčková na Miss Universe nesmí bez bodyguarda ani na krok

Jitka Nováčková v Sao PauloO českých ženách je ve světě známo, že patří mezi ty nejpůvabnější. Stane se tou nejkrásnější v celém vesmíru pro tento rok právě Česká Miss 2011 Jitka Nováčková? Poslední zprávy z brazilského Sao Paula hovoří o tom, že má k úspěchu našlápnuto. Podaří se jí porazit 88 soupeřek a překonat zatím nejlepší umístění České Miss 2009 Ivety Lutovské, která se probojovala až do TOP 10?

Jitka si na soustředění počíná velice dobře. Byla vybraná na natáčení reklamy pro vlasovou kosmetiku CHI, na kterou si sponzoři vybrali jen 30 soutěžících. Svou blonďatou hřívou oslnila především proto, že jako jedna z mála má své vlasy nenapletené a přirozeně husté. Další úspěch zaznamenala při návštěvě muzikálového představení Mamma Mia, kde si ji jako jednu ze dvou dívek vybrala brazilská televize na rozhovor.

Česká reprezentantka pobývá v Brazílii již dva týdny. Jak vypadá takový běžný den Jitky na této soutěži? Dívky ráno vsávají v šest hodin a do postele se nedostanou před desátou hodinou. Každá má přidělenou svoji „chůvičku“, která je nespustí z očí, samy nesmí ani vyjít z pokoje. Denní program mají nabitý natáčením spotů, focením, zkouškami šatů, pilováním choreografie a dalšími aktivitami. Při svém počínání jsou navíc pod neustálým drobnohledem poroty. Své favoritky už má i Jitka. „Na první pohled mě okamžitě zaujala Miss Irsko, po té jsem se potkala s nádherou téměř nenalíčenou Miss Portugalsko a co teprve Miss Švédsko… Kam se podívám, hemží se to tady samou krásou. Snažím se dělat všechno pro to, abych také vynikla a důstojně reprezentovala svou zemi,“ uvedla Jitka, která se nejvíc přátelí se svou spolubydlící Dagmarou Kolesárovou, Miss Universe Slovenskej republiky 2011.

Jitka s Miss Universe 2010 Ximenou NavarettePodpořit českou reprezentantku mohou nyní všichni její fanoušci v internetovém hlasování na webových stránkách www.missuniverse.com a www.nbc.com. Posílat své hlasy mohou od 19. srpna do 11. září všichni starší šestnácti let. Soutěžící dívky můžete během hlasování ohodnotit body od 1 do 10, přičemž jednička představuje nejnižší bodové ohodnocení a desítka nejvyšší. Hlasy pocházející z IP adres z jednotlivých zemí budou následně zprůměrňovány. Konečný výsledek jednotlivých soutěžících bude stanoven na základě průměru všech hodnocení ze všech účastnických zemí. Výsledky budou vyhlášeny během přímého přenosu finálového večera soutěže Miss Universe.

Podobné příspěvky