Jitka Nováčková s bujným dekoltem se na Miss Universe promění v mořskou pannu

Jitka Nováčková Česká MissČeská Miss 2011 Jitka Nováčková těsně před svým odletem do brazilského Sao Paula předvedla luxusní šaty, ve kterých bude Českou republiku reprezentovat na mezinárodní soutěži krásy Miss Universe. Hlavní večerní róba, ve které má Jitka připomínat mořskou pannu, pochází z dílny přední české návrhářky Jany Berg.

Společenský model pro finálový večer soutěže Miss Universe tvoří kombinace tří různých variací hedvábí – satén, šifón a žoržet pošitý drobnými korálky a flitry, to vše je propojeno krajkovými aplikacemi. Velmi elegantní celek umocňuje linie šatů ve tvaru mořské panny v barvě královské modři, která Jitce nesmírně lichotí. Klasický střih této róby narušuje šperk z mírně atypických skleněných komponentů vytvořených ve vývojových dílnách společnosti G&B beads v Jablonci. Autorkou tohoto nestandardního módního doplňku je rovněž návrhářka Jana Berg.

Kolekce modelů pro Jitku je dále doplněna bílou večerní róbou a čtyřmi koktejlovými šaty. „Naší snahou bylo vybrat modely různorodé od vysoce elegantních přes romanticky něžné, rafinované až po mladistvě provokativní. S vítězkami České Miss spolupracuji již delší dobu a musím uznat, že Jitka je opravdu okouzlující mladá slečna a byla velká radost ji oblékat“, uvedla Jana Berg.

Místo v kufru na garderobu už si dělá i Česká Miss 2011. „Už jsem začala pomalu balit. Do Brazílie se moc těším, doufám, že tam budu mít hodně práce a málo času na stýskání. Doma jsem se moc neohřála, a to doslova, a tak se těším na slunečné počasí, které mě nabíjí energií. A taky na to, že poznám novou zemi, nové lidí a prožiju spoustu neopakovatelných zážitků,“ uvedla Jitka Nováčková.

Podobné příspěvky