Nezařazené

Johnny Depp


Od rozpadlé rodiny k drogám až po velice úspěšnou kariéru a klidný rodinný život.I tak by se dal ve stručnosti popsat život Johnnyho Deppa.A neb co dnes všechno dokáže majitel restaurace.

Johnny se narodil 09.06.1963 v Kentucky (USA) ve znamení blíženců.Má dva sourozence sestru a bratra.Setra Christie Dembrowski pracuje jako manažerka svého druhého bratra Dannyho Deppa a ten se živí psaním scénářů.Matka pracovala jako servírka a otec byl inženýr ,který musel často cestovat za prací.Takže rodina johnnyho opustila Kentucky a vydala se na cesty.Při jednom dotazu na Johnnyho zdali si vzpomíná kde všude bydleli, on sám přiznal že těch míst bylo tolik že si to ani nevybavuje.Jelikož rodiče neměli moc klidný vztah Johnny se snažil ode všeho odpoutat a propadl drogám.Ve svých pubertalních létech dostal kytaru aby se začal věnovat něčemu jinému než jsou drogy.V jeho patnácti letech se rodiče rozvedli a rok poté Johnny skončil i se školou.

Když skončil se školou uvažoval o tom co bude dál a rozhodl se pro hudební kariéru.Založil kapelu The Kids a spolu sní se rozjeli prosadit do L.A.Zde ale vše dostalo jiný spád a Johnny se ve svých 20-ti letech oženil s Lori Allisonovou.Manželství bohužel vydrželo s těží 2 roky.Ale každé proti má své pro.Lori ,filmová maskérka ,seznamila Johnnyho s Nicolasem Cagem,který ho poté představil svému agentovi a tím se stal z Johnnyho herec.První jeho role byla v ,Noční můře z Elm street,kterou ale dostal jen kvůli náhodě.

Poté Johnny dostal další roli v „Jump Street“ díky které se zněho stala opravdová hvězda.Po vystoupení v tomto seriálu se Johnny takřka prodával už sám.A tak si zahrál ve filme Střihoruký Edward , Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood atd.Zde se objevil jeho talent a za tři snímky obdržel nominace na Zlaté glóby.

Johnny měl i nadále problémy s drogami ,ale z této nemoci ho vyléčilo když se herec River Phoenix předávkoval před Johnnyho klubem.Toto ho naprosto odradilo a přestal narkotika užívat.

Dne 24. 5. 1999 se Johnnymu narodila dcera a jeho současnou manželkou je Vanesa Paradisová se kterou žije ve Francii kde je také spolumajitelem restaurace.Ale na svojí hereckou kariéru nezapoměl a tak je i nadále obsazována stal se z něho jeden z nejúspěšnějších herců světa.

2003 Nailed Right In
3
2003 Piráti z Karibiku – Prokletí Černé Perly

2003 Kdysi dávno v Mexiku

2002 Lost In La Mancha
2001 Z pekla
2001 Kokain
2000 In Bad Taste
2000 Čokoláda
2000 Než se setmí
2000 Muž, který plakal

1999 Ospalá díra
1999 Astronautova žena

1999 Devátá brána
1998 L.A. Without a Map
1998 Strach a hnus v Las Vegas

1997 The Brave (režisér, scénář)
1997 Krycí jméno Donnie Brasco
atd..

Podobné příspěvky