Nezařazené

Kateřina Kristelová má důvod k širokému úsměvu a Kazma za to nemůže

Kateřina Kristelová v šatechModerátorka Kateřina Kristelová (32) moc dobře ví, že zdravé zuby a bělostný úsměv jsou vizitkou každého člověka. Péči o svůj chrup proto rozhodně nepodceňuje a kromě pravidelných lékařských prohlídek podstupuje také bělení zubů, a to rovnou tou nejmodernější a nejšetrnější metodou. O její zářivý úsměv se starají odborníci nové zubní kliniky FIT Dental slavnostně otevřené na Vinohradské ulici v Praze.

„Nejen kvalitní řečnický projev, ale také vizáž mě živí. Moderování je sice stále mojí hlavní profesí, čím dál více však dostávám nabídky na různé focení reklamních kampaní. Zářivý úsměv je pro mě proto velmi důležitý a rozhodně mi dodává sebevědomí, které je v showbyznysu tak potřebné,“ svěřila se Kristelová, která si nechává bělit zuby v nově otevřené klinice FIT Dental. „Asi jako každý člověk, jsem měla i já jistě obavy, když jsem šla na bělení poprvé. Pan doktor Martin Uhrík je ale profesionálem na svém místě a zákrok byl naprosto bezbolestný. Díky milému personálu jsem se na klinice cítila opravdu dobře.

Sagvan Tofi a olympijský vítěz David Svoboda“ Kateřina si také moc dobře uvědomuje, že nesmí péči o chrup podcenit ani u své dcery. „Claudince budou v září dva roky a čištění zubů už s přehledem zvládá. Obě se pomalu připravujeme na první preventivní prohlídku, tak jsem na ni moc zvědavá. Zatím byla u každého doktora moc statečná,“ prozradila moderátorka, kterou velmi nadchlo, že se lékařský tým z FIT Dentalu stará také o dětské zoubky.

Mezi další hvězdné pacienty nové zubní kliniky, kteří nechyběli na jejím slavnostním otevření, patří také Sagvan Tofi, Radka Pavlovčinová, Lešek Semelka, Pavel Trávníček s přítelkyní Monikou Fialkovou, která neváhala podívat se svému partnerovi řádně na zoubek, Václav Upír Krejčí, Richard Tesařík, Milan Pitkin či letošní olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda. „Každý z nás si už určitě aspoň jednou zažil, co je to pořádná bolest zubů a jak velká je to pak úleva, když vám od ní někdo pomůže. Pro sportovce je samozřejmě zdraví velmi důležité. Nedokážu si představit, že bych se mohl plně soustředit na sportovní disciplínu, kdyby mě bolely zuby,“ svěřil se Svoboda, který má díky zlaté olympijské medaili opravdu velký důvod k úsměvu.

Podobné příspěvky