Kvaska

kvaskaHlavní hrdina příběhu Micky (Tomsa) se ocitne ne svou vinou ve vězení. Při životě ho drží jen jeho velká láska k muzikálové hvězdě Karin (Vondráčková).

Aby se s ní mohl seznámit, rozhodne se zúčastnit vypsaného konkurzu na nový muzikál a uteče z vězení. Kuriózním způsobem se mu nakonec povede jak utéct, tak projít celým konkurzem. Konečně se seznamuje s Karin a na vlastní kůži zažívá muzikálový dril. Den premiéry se blíží a policie je Mickymu na stopě. Když se ale dají dohromady ty správné ingredience a nechají se dostatečně uležet, vznikne KVASKA a na tu je i policie krátká…..

Autoři nám dávají nahlédnout do zákulisí fenoménu zvaného muzikál a to prostřednictvím nápaditého příběhu a originální hudby. Za autorskou dvojicí Mirjam a Danem Landovými jsou obrovské úspěchy – 600 tisíc prodaných lístků na muzikál Krysař, neustále vyprodaná představení muzikálu Tajemství, Platinové desky, vyprodané koncertní Å¡Å?ůry…

Režie: Mirjam Landa
Hrají: Filip Tomsa, Lucie Vondráčková, Daniel Landa, JIří Korn, Roman Pomajbo
Trailer: Spusť
Premiéra: 22.2.2007

Podobné příspěvky

3 Comments

  1. Kvaska je fakt super film…i ti herci sou skvělí s některýma z nich sem i mluvila…tak přeju všem hodně štěstí a at natočí zase nějaký takový dobrý film jako je právě Kvaska

  2. ahojky Kvaska je uplně fantastickej film a stojí za to se na něj mrknout…chtěla bych se zeptat nevíte kdy vyjde na dvd?

  3. to anetka: Tedy není to oficiální zpráva, ale Kvaska bude na DVD podle mého názoru na podzim až v zimě. V každém případě do vánoc to bude určitě.

Comments are closed.