Lukrativní, sexy, volný a navíc sportovec. To je olympijský vítěz David Svoboda

David SvobodaAktuálně jeden z našich nejúspěšnějších sportovců je sympatický, sexy, bohatý, bez přítelkyně a s dobrým srdcem. Místo aby lovil mezi půvabnými modelkami, účastní se charitativních akcí. Takhle by se dal popsat olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda, který je po svém návratu z Londýna opravdu na roztrhání. Po boku svých kolegů z ASC Dukla se zapojil do běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny.

„Jsem rád, že jsem se mohl běhu zúčastnit. Musím se ale přiznat, že teď po olympiádě mám nařízený volnější program, proto jsem s ostatními nezávodil, ale přišel jsem se proběhnout v rámci tréninku. Mám rád hromadné běhy, ale nejčastěji běhám bohužel sám v lesoparku. Takže pokud bude mít někdo zájem, může se se mnou každý den potkat ve Stromovce,“ smál se David Svoboda, který je momentálně bez přítelkyně.

RunTour České pojišťovny má i charitativní rozměr. Vybrané peníze ze startovného budou předány 14. října při poslední etapě na pražské Ladronce, do rukou tiskové mluvčí nemocnice Pavlíny Dankové. „Peníze poputují Dětskému kardiocentru, které se zabývá především diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév. Cílem bylo vybrat ze všech sedmi závodů tři sta tisíc korun. Nyní jsme za polovinou a už máme o sto tisíc více. Mám z toho obrovskou radost a chtěla bych poděkovat všem, kteří celý projekt podpořili svou účastí, anebo ještě i podpoří,“ dodala Danková.

Podobné příspěvky