Nezařazené

Monika Bagárová a Ben Cristovao jsou opět spolu

Monika Bagárová a Ben Cristovao
Zdroj: archiv firmy Reebok

Několik měsíců po rozchodu jsou Monika Bagárová (18) a Ben Cristovao (25) opět spolu! Jeden z nejkrásnějších párů českého šoubyznysu se dal znovu dohromady. Nikoliv však v soukromí, ale pro kampaň jedné z předních sportovních a lifestylových značek. Ještě před časem to přitom vypadalo, že si bývalí milenci půjdou svou vlastní cestou a jejich osudy už se nezkříží.

Monice Bagárové a Benovi Cristovao se podařilo to, o čem jejich kolegové jen sní. Nejenže si díky své pracovitosti, nadšení a talentu vydobyli své místo na české hudební scéně, ale také dokázali důstojně ustát rozpad jejich vztahu. Od toho neuplynul ještě ani rok a oba jsou znovu zamilovaní. Tentokrát je nesblížila pověstná jiskra, ale láska k módě a vytříbený styl, se kterým by dostali propustku i od módní policie za velkou louží. Právě proto si je vybral přední světový výrobce sportovního a volnočasového oblečení a obuvi a oba zpěváci se, stejně jako čtrnáctinásobná držitelka cen Grammy Alicia Keys, nově stali tvářemi exkluzivních modelů kolekce Reebok Classics.

Monika Bagárová a Ben Cristovao
Zdroj: archiv firmy Reebok

„Nová kolekce Reeboku sází na nadčasovou klasiku, přitom je ale trendy, taková móda mě baví. A že jsem na kampani musela spolupracovat s Benem? To mi vůbec nevadí, zůstali jsme přáteli, i když to zní jako klišé,“ prozradila čerstvě plnoletá Monika Bagárová, jejíž tvrzení potvrzuje i Ben. „Mám rád pohodlné sportovní
a streetově navržené oblečení, proto jsem rád, že jsem se kampaně pro Reebok mohl zúčastnit. S Monikou jsme přátelé a jsme v kontaktu,“ usmívá se talentovaný zpěvák.

Oblečení a obuv Reebok Classics pro nadcházející podzim a zimu se inspiruje bohatou minulostí značky a jejím nestárnoucím stylem. Novou kolekci charakterizuje slogan „It takes a lot to make a Classic“ a ke koupi je od října 2012 ve vybraných prodejnách A3 Sport. Navíc všichni, kteří nechtějí módním trendům jen podléhat, ale stejně jako Monika a Ben je udávat, si mohou na stránkách www.reebok.cz navrhnout své originální „R“ a vyhrát některou z dvanácti stylových cen.

Podobné příspěvky