Monika Marešová trpí chorobnou posedlostí

Sympatická Monika Marešová (37) je aktuálně úplně na roztrhání a podle svých slov prožívá jedno z nejpříjemnějších období ve svém životě. Kromě moderátorské práce se především věnuje svým dvěma synům a péči o domácnost, ve které našli místo i dva „přerostlí“ zakrslí králíci, jezevčík Justy a fenka jack rusella Bibie. Takový zvěřinec často nadělá spoustu neplechy a moderátorka má tak co dělat, aby byl útulný domek krásně provoněný a zářil dokonalým leskem.

FOTO: A.L.P. ecology
FOTO: A.L.P. ecology
„Miluji voňavý a naklizený byt. Ne, že bych byla nějaký úklidový maniak, ale ráda zkouším různé druhy likvidátoru pachů a dalších čistících přípravků. Moji známí se mé lehké posedlosti občas smějí. Ale za to prodavačky v drogeriích mě hrozně rády vidí,“ smála se Monika Marešová. „Teď v zimě je to o to horší, že naši psí mazlíčci z procházky na packách přinesou spoustu bláta a pak to roznesou. A to ani nemluvím o tom, když venku zmoknou,“ dodala moderátorka.

Spolu se syny Jakubem a Matýskem se chystá vyrazit na jarní prázdniny zalyžovat si do Rakouska, i když je po dvou operacích plastiky vazů a koleno stále nemá úplně v pořádku. „Jedeme tři rodiny s dětmi. Vybrali jsme si hotel přímo na sjezdovce, který má navíc wellness a spoustu aktivit pro děti. Takže když si budu chtít zajít třeba na masáž, bude o ty mé raubíře perfektně postaráno,“ dodala Monika.

Podobné příspěvky