NOID a Bučková si užívali hasičské orgie

Noid BártaDruhý ročník soutěže Miss Hasička České republiky spěje do svého finále. Již za několik málo dní v sobotu 15. října stane všech 12 finalistek na pódiu a utká se během slavnostního galavečera o titul Miss Hasička ČR 2011. Tento víkend všechny sličné hasičky absolvovaly předfinálové soustředění v hotelovém komplexu Oáza Říčany.

A co na dívky čekalo? Víkend nabitý zkouškami i odbornými workshopy s cílem připravit dívky na vše, co je během finálového večera čeká. Podpořit je přišla Česká Miss 2008 Eliška Bučková s partnerem NOIDEM.

Intenzivní příprava na finálový večer se v Říčanech uskutečnila v termínu od 7. do 9. října. Na atraktivní hasičky zde čekaly nácviky choreografie, pohybu na pódiu, chůze, ale i volných disciplín. Seznámily se také se základy rétoriky a mediální výchovy během speciálního workshopu. Naplno si vychutnaly i zkoušky se stylisty, vizážisty a módními návrháři, které zaručí, že během finálového večera dámy svými róbami divákům doslova vezmou dech. Protože před samotným finále je třeba také načerpat nové síly a zregenerovat se, vyzkoušely si finalistky také příjemné wellness procedury.

Pro soutěžící bylo připraveno ještě jedno překvapení, do wellness hotelu je totiž přijela navštívit Česká Miss 2008 a oblíbená modelka Eliška Bučková s Václavem Noidem Bártou. Eliška má s podobnými soutěžemi zkušenosti, a tak dívkám dala několik cenných rad. Nakonec neodolala a vyzkoušela si hasičskou uniformu. Nutno říci, že jí to skutečně „seklo“. To ocenil především Noid. Kromě sličné Elišky ho však zaujala i silná technika. Celé odpoledne pak řádil v hasičském voze a litoval, že se s hasičkami nemůže podívat do opravdové akce.

Jak se dívky na závěrečný galavečer připravily, budeme moci posoudit 15. října 2011. Příští sobotu se totiž v TOP hotelu Praha uskuteční závěrečný slavnostní galavečer zakončený korunováním MISS Hasičky ČR 2011. Finále je vyvrcholením několikaměsíčního úsilí všech finalistek. Dívky mají za sebou jarní neveřejné výběrové kolo a poté květnový konkurz v pražském paláci Aventyn, kde odborná porota vybrala celkem dvacet dívek a žen, které postoupily do semifinálového výběru této netradiční soutěže. Následovalo tříměsíční veřejné hlasování prostřednictvím SMS, e-mailu a Facebooku. Na základě jeho výsledků byla na konci srpna vybrána dvanáctka finalistek. Právě tyto dívky se utkají o titul MISS Hasička ČR 2011. V rámci finále je čeká několik atraktivních disciplín, které bude hodnotit odborná porota. Celým večerem provedou diváky Libor Bouček a Daniela Písařovicová. Těšit se můžeme i na zajímavý doprovodný program. V rámci večera totiž vystoupí akrobatické performance duo DAEMEN, pěveckým vystoupením potěší Gabriela Gunčíková nebo Pavel Vítek.

Nemusíte však čekat na finálový večer a svou favoritku můžete podpořit již nyní. Na základě hlasování veřejnosti, které probíhá prostřednictvím SMS a ve vybraných tištěných titulech, získá jedna z finalistek titul MISS Hasička SYMPATIE ČR 2011. Hlasování probíhá i na Facebooku – ve hře je zde titul MISS HASIČKA FB 2011.

Více informací najdete na www.misshasicka.cz.

Podobné příspěvky