Oprah Winfrey končí se svojí show

oprah winfreyOprah Winfrey končí po 25 letech se svojí show. WOW! Konec stanovila sama moderátorka, nikoliv televizní producenti jak bylo spekulováno. Finální epizoda Oprah Winfrey Show se bude vysílat 25. května. Oprah naznačovala již v roce 2009 že 25. sezóna bude její poslední.

Oprah Winfrey je americká herečka, moderátorka a dokonce vydává svůj časopis. Mnohokrát se stala nositelkou ceny Emmy a byla nominována na Oscara. Podle magazínu Forbes byla označena za nejvlivnější světovou celebritu. Mnozí z jejích fanoušků a přátel chtěli, aby Oprah Winfrey kandidovala v letech 2004 a 2008 na úřad prezidenta Spojených států. Oprah však tyto výzvy nijak nekomentovala a kandidaturu nepřijala, ale v roce 2008 veřejně podporovala současného amerického prezidenta Baracka Obamu.

Oprah Winfrey Show je klasickou talk-show, kterou si produkovala sama Oprah Winfrey a show se stala nejvýše hodnocenou show v americké historii. Oprah prozradila že 25. sezóna bude její poslední. „Všichni jste mě pozvali do svého života. Vyrostli jsme spolu. Chci, abyste všichni věděli, že můj vztah s vámi, je ten, kterého si nejvíce cením“, řekla Oprah Winfrey svým fanouškům.

Podobné příspěvky