Nezařazené

Ordinace v růžové zahradě

ordinaceGynekologická ordinace nebo porodnické oddělení – atraktivnější a emocionálnější prostředí sotva najdete.

Místo nadějí, zázraků, ale i životních zklamání. Ženy je velmi dobře znají, pro muže má přídech tajemství.

Gynekologie a porodnictví je třináctou komnatou medicíny.

Ale žádné zvláštní tabu nepředstavuje. Všichni jsme přece byli počati, narodili se a dokola opakujeme stereotypy zachování rodu. Dosud žádný český seriálový tvůrce nenašel odvahu proniknout do tohoto intimního, emotivního i dramatického prostředí a vyprávět divákům příběhy, které se tu rodí. Až nyní…

Život je zázrak, ale také dá někdy pořádně zabrat!

Začíná nový seriál TV Nova Ordinace v růžové zahradě. Vstoupíme v něm do gynekologické ordinace a na porodnickogynekologické oddělení nemocnice v menším českém městě Kamenici. Hrdiny seriálového příběhu jsou nejen zdravotní sestry, ale i jejich rodinní příslušníci, blízcí přátelé a také pacientky. Seriál je zalidněný přitažlivými postavami, které si diváci hned oblíbí. S nimi projdeme pořádný kus jejich života, prožijeme zvraty milostné i pracovní, pocítíme jejich beznaděj, ale také radost z úspěchu a touhu porvat se o své místo na slunci.

Autorka námětu a hlavní scenáristka seriálu Lucie Konečná rozehrává životní osudy lékařů a sester, kteří s vysokou profesionalitou a laskavým porozuměním dnes a denně řeší problémy svých pacientek, jež nikdy nesmějí zklamat.

Podobné příspěvky