Nezařazené

Orlando Bloom: Otcovství mě změnilo

bloomHerec Orlando Bloom přijal svojí novou životní roli opravdu s nadšením. Jeho novou životní etapou je otcovství, které si užívá již několik měsíců společně s manželkou Mirandou Kerr. Orlando přiznal že ho manželství a otcovství změnila v mnoha ohledech a v současné době si nedokáže představit jako matku svého dítěte nikoho jiného než Mirandu Kerr.

Šokující zpráva přišla pro všechny fanynky Orlanda Blooma v červnu 2010. Herec Orlando Bloom a modelka Victoria Secret Miranda Kerr oznámili svoje zasnoubení. Nikdo tomu nepřikládal velkou váhu, ale o měsíc později se ukázalo, že to myslí vážně a jako důkaz přidali svatbu. Záhy poté oznámili světu, že je Miranda těhotná.

Miranda Kerr i Orlando Bloom pak hrdě posílali zprávy do světa, že právě jejich protějšek bude ten nejlepší rodič pro jejich dítě – románek trvá nadále.

Orlando přiznal i když to slovo nenávidí – miluji být otcem a změnilo mě to v mnoha ohledech. Miranda je úžasná matka. Jejich syn Flynn tak může být nejšťastnějším dítětem hvězdného světa.

Podobné příspěvky