Oscarová noc poprvé i pro veřejnost!

oscar awards, astonDotkněte se hvězd světového filmu! Již tradičně bude na konci února filmový kanál HBO vysílat přímý přenos předávání Oscarů. Poprvé však letos HBO nabízí strávit příjemný večer a noc s Oscary i těm, kteří HBO zatím nemají.

„HBO je jediná televizní stanice v České a Slovenské republice, která každoroční předávání ceny Americké filmové akademie přináší. Jsme proto rádi, že účast na této mimořádné filmové události můžeme umožnit i těm filmovým fanouškům, kteří zatím nejsou našimi předplatiteli,“ vysvětluje generální ředitel HBO Ondřej Zach.

Nemáte-li HBO, a chcete se přesto dívat na oscarový ceremoniál a k tomu se navíc dobře pobavit, máte tedy jedinečnou šanci! Stačí se registrovat na webové stránce HBO www.hbo.cz a v neděli 25. února přijít do Palace Cinemas Slovanský dům v ulici Na Příkopě v Praze, v jehož horních podlažích se bude Oscarová noc odehrávat. Vstup bude pro registrované zdarma, stejně jako popcorn a nealkoholické nápoje.

Celá akce začne ve 22:00 hodin, kdy se budou v horních sálech kina Palace Cinemas Slovanský dům promítat seriály z originální produkce HBO jako řím nebo Komparz a oblíbená stand-up comedy show Na stojáka. Vyvrcholením večera pak bude samozřejmě přímý přenos přímo z Hollywoodu tlumočený Františkem Fukou a Tomášem Baldýnským, který začne ve 02:00 hodiny ráno. Pro ty, kteří dávají přednost angličtině, pak navíc bude ve zvláštním sálu k dispozici přímý přenos v původním znění.

Podobné příspěvky