Penelope Cruz nová hvězda Pirátů z Karibiku

Penelope Cruz se stane novou hvězdou v pohádkově komediálních Pirátech z Karibiku. Když Orlando Bloom odmítl hrát v dalším dílu „pirátů“ přidala se po něm i Keira Knightley. Oba dva účinkovali ve všech třech dílech po boku Johnnyho Deppa.
Penelope Cruz právě jedná o obsazení pokračování v řadě čtvrtého dílu Piráti z Karibiku. Filmař Rob Marshall se chce s Penelope Cruz sejít kvůli doladění detailů.

Johnny Depp se vrátí jako kapitán Jack Sparrow. Kdyby Depp odmítl účinkování v dalším dílu byla by to obrovská ztráta a zřejmě by se o pokračování ani neuvažovalo. Na druhou stranu role Orlanda Blooma a Keira Knightley nejsou nijak závažnou ztrátou i za předpokladu že se do podvědomí diváků dostali jako hlavní hvězdy „Pirátů z Karibiku“.

Bloom i Keira Knightley přiznali že se chtějí vydat jinou filmovou cestou a nelíbí se jim zaškatulkování jen do pirátů. Oba dva za sebou už mají nějaké filmové úspěchy, ale neúčast na čtvrtých pirátech nemůže být spojována se špatným honorářem.

Natáčení začne letos v létě a premiéra je naplánována na květen 2011 s pracovním názvem Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides.

Podobné příspěvky