Nezařazené

Prokletí Domu Slunečnic

domuRodina Solomonových opustila hektický život Chicaga a přestěhovala se na tiché a odloučené místo – na farmu v Severní Dakotě.

Mezi poklidným pohupováním slunečnicových polí Jess brzy zjistí, jak děsivé toto odloučení od světa může být, když ona a její bratr Ben vidí hrozivá zjevení, která nevidí nikdo jiný. Její bouřlivá minulost se střetává s minulostí těch, kteří kdysi žili v tomto domě…

Na farmě Solomonových není nic takové, jak se zdá. Co udeří v noci, objeví se i ve dne. Opuštěné místo je přímo rájem pro teror. Proroci zkázy jsou však bohužel podcenováni.

Režiséři Danny a Oxide Pangovi obrátili v Messengers, jejich prvním americkém celovečerním filmu, duchařský žánr vzhůru nohama. Byla to právě jejich celoživotní záliba v paranormálních jevech, která ovlivnila převedení příběhu na plátno. Mark Wheaton, který napsal scénář, a Todd Farmer, který napsal původní příběh, pak ještě více rozvinuli faktor strachu. „Jednou z nejzajímavějších věcí na práci s Pangovými je získání neamerického pohledu na velmi tradiční americkou scénu – rozlehlé pláně, rodinná farma, malá venkovská komunita,“ říká Wheaton.

Režie: Oxide Pang Chun, Danny Pang
Hrají: Kristen Stewart, Dylan McDermott, Penelope Ann Miller, John Corbett
Trailer: Spusť
Premiéra: 12.7.2007

Podobné příspěvky