Půvabná Libuška Vojtková se nebojí konkurence o mnoho mladších krásek

Libuška Vojtková s přítelem a synemTanečnice a především maminka čtyřletého Matyáše Libuška Vojtková (31) se konkurence českých krásek nebojí. Ačkoliv je o více než deset let starší, nedělalo jí problém si to naplno rozdat s Českou Miss World 2011 Denisou Domanskou (20) a začínající talentovanou herečkou ze seriálu Cesty domů Vladanou Drvotovou (17). Nejednalo se ovšem o souboj pěstí, ale o čtvrtou etapu běžeckých závodů RunTour České pojišťovny.

Libuška přijela na závody s celou svojí rodinou. S malým Matyáškem absolvovala dětský závod na jeden kilometr. „Rozhodli jsme se udělat si příjemné sportovní odpoledne. Matyášek má navíc obrovskou radost, že vyhrál medaili a všem přítomným ji tady pořád ukazuje,“ smála se spokojeně Vojtková. Českou Miss World 2011 Denisu Domanskou, která je známa svou zálibou v běhu, přišli povzbudit rodiče. „Rodiče mě podporují ve všem, co dělám. Jen se mi je nepodařilo přesvědčit, aby běželi se mnou. Snad se to povede příště,“ prozradila Domanská.

Protože je Denisa zapálenou sportovkyní rozhodla se účastnit i další etapy. Součástí tohoto ročníku závodů, je tzv. Moje výzva, kterou si každý závodník sám stanoví. „Jelikož má RunTour také charitativní podtext, rozhodla jsem se, že pokud další etapu nezvládnu uběhnout pod 26 minut, půjdu zpříjemnit den nemocným dětem a zorganizuji pro ně zábavné odpoledne,“ uvedla Denisa. Vybrané peníze ze startovného, a to minimálně 300 tisíc korun, budou v říjnu předány Dětskému kardiocentru Fakultní nemocnice v Motole, které se zabývá především diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév.

Podobné příspěvky