Rihanna, Justin Timberlake a jejich tajný románek

Stále více se spukuluje o románku mezi Justinem a Rihannou. Zpěváci vše popírají nám se ale podařilo odhalit další skutečnosti které svědčí proti nim.

Zpěvačka Rihanna se prý svěřila se svým „malým sexy tajemstvím“ odhalujícím bližší okolnosti ve vztahu s „hitmakerem“ Justinem kterému se dostal jeho oficiální vztah s Jessicou Biel v loňském roce do potíží.

Zdroj řekl: „Je to opravdu dost horké.“

Rihanna volala a říkala že se se mnou musí podělit o malé tajemství. Ona se začala smát a mluvila jen o J.T. Říkala že to bylo opravdu dobré, žhavé a divoké.

Nicméně říkala že i přes všechny soukromé i pracovní styky nemá o vážný vztah s Justinem zájem. „Je to jen o fyzické přitažlivosti nic víc.“

Sama Rihanna nedávno vypustila do světa zvěsti že se s Justinem Timbelakem zapletla. Minulý měsíc však zase všechno popřela.

„Ne, spekulace o našem vztahu s Justinem jsou nesprávné. Pracovali jsme spolu na mém albu. Není to jako nejlepší přátelství, jen jsme spolu jednou pracovali.“

Přes její zamítnutí však podezření přetrvávají a pár důkladně dbá na zametení všech viditelných stop.

Nakonec Rihanna slíbila odhalit všechny její nejintimnější tajemství v autobiografii s názvem „The Last Girl On Earth“ – mělo by být vypuštěné v červnu.

Podobné příspěvky