Sexy kráska Victoria je zase single

VictoriaPopulární česká popová zpěvačka Victoria má trable s láskou. Její přítel o ni nejeví zájem. Proto raději tráví čas se svou manažerkou a kamarádkou Lucií Brožovou popíjením v baru. Takový je příběh nového videoklipu k aktuálnímu songu „This Life“, se kterým se Victoria vrací po krátké pauze zpět na scénu. A svým fanouškům v něm vzkazuje: zamyslete se nad tím, jak žijete, a pokud nejste spokojení, změňte to. Zbytečně se netrapte a nesmutněte, život máte jen jeden!

VictoriaVictoriina přítele si ve videoklipu zahrál letošní finalista soutěže Muž roku Jan Sokol. Exotická kráska při přípravě romantické večeře vzpomíná na to, jaké krásné chvíle spolu prožili na luxusním člunu, který si společně pronajali. Jejího vyvoleného to ale nechává chladným. Proto Victoria vyrazí na dámskou jízdu do restaurace Cowboys a po pár energy drincích Red Wolf se pořádně odváže. Čeho všeho je zpěvačka s jižanským temperamentem schopná, se ukáže na premiéře videoklipu, která se uskuteční na velkolepé narozeninové párty SeeJay Radia v sobotu 1. října 2011 v pražském Óčko Music Clubu.

Videoklip ´This Life´ vznikl pod režisérskou taktovkou Karla V. Dlabače. Taneční sound písně mají na svědomí Royal Elements, rumunské duo Gerard Filip a DJ Treitl Hammond, kteří v současnosti patří ke světové producentské špičce. „Do videoklipu jsme vložili kus sebe. Byla to úžasné spolupráce, všichni, kteří se na něm podíleli, jsou skuteční profesionálové ve svém oboru. Obzvlášť musím vyzdvihnout Royal Elements a poděkovat jim za jejich přínos. Doufám, že ´This Life´ naše spolupráce nekončí,“ dodává Victoria.

Podobné příspěvky