Škwor a Checkpoint zahrají v Kostěnicích u Pardubic

sFanoušci české skupiny ŠKWOR se mohou těšit na jejich koncert, který proběhne 24.srpna v kulturním domě Kostěnice. Kapela zahraje nejen věci z posledního alba Loutky, které vyšlo v březnu letošního roku, ale návštěvníci se mohou těšit i na starší hity.

Kapela vznikla na konci roku 1998. Zakládajícími členy byli tenkrát Petr Hrdlička (zpěv a kytara), Tomáš Kmec (basa) a František Vadlejch (bicí). V prosinci se kapela rozrostla ještě o Leo Holana (kytara).

Původní repertoár skupiny byl založen víceméně na kombinaci trashmetalu a punku a skladby z tohoto období najdete na prvním oficiálním CD s názvem „MAYDAY“, které vyšlo u firmy Popron v listopadu 2000.

V roce 2005 kapela získává Zlatou desku za 10 000 prodaných alb za desku Vyvolenej. Na jaro se zúčastnuje Pink Panther festů, kde opět sklízí velké ovace publika. V říjnu vydává své již čtvrté řadové album s názvem Amerika, jehož součástí je i první samostatné stejnojmenné tour. Kapela se opět objevuje v pořadech jako Noc s Andělem, ESO, Medúza, Óčko atd..

26. března 2007 Škwor vydává album s názvem Loutky. Pilotním singlem a zároven videoklipem se stává song Střepy.

Hostem večera budou CHECKPOINT. Začátek akce je ve 21 hodin.

Lístky si můžete zakoupit v předprodeji v Hostinci U Kostáka v Kostěnicích nebo v prodejní síti TICKETSTREAM za 170 Kč.

Kostěnice leží přibližně 10 km východně od Pardubic ve směru na Vysoké Mýto.

Více informací: www.ukostaka.ic.cz

Podobné příspěvky