Smutná Kristelová vyrazila na nákupy bez dcery

Tomu se říká dámská jízda! Kateřina Kristelová, Eva Decastelo, Míša Maurerová, Ivana Jirešová a Míša Nosková vyrazily na nákupy do nového ateliéru zdravého obouvání SANTÉ. Všechny slavné maminky si společné odpoledne náramně užily, a zatímco vybíraly boty pro své ratolesti a vyměňovaly si rodičovské zkušenosti, jejich děti se bavily hrou na schovávanou mezi regály. Jen Katka Kristelová a Ivana Jirešová byly trochu posmutnělé, protože nemohly vzít své dcery s sebou.

Kateřina Kristelová zavítala na otevíračku bez dvouleté dcery Claudie. „Mám za sebou zdlouhavý rozvod, který jsme tento týden konečně definitivně vyřešili. Tatínkovi Claudinky příští týden končí sportovní prázdniny, a proto jsme se dohodli, že si malou ještě pár dní užije,“ vysvětlila Kristelová, která si v Santé vybrala několik dárků pro svou rodinu, a to včetně babičky. „Moje babička už myslí především na pohodlí. Tady se mi ale podařilo skloubit pohodlnou, zdravotní a zároveň slušivou obuv dohromady,“ dodala moderátorka.

Na své si v útulném obchůdku Santé přišla také sympatická herečka Míša Maurerová, která přišla s tříletými dvojčátky Pepíkem a Magdalénkou. „Děti už chodí do školky, tak je pro mě někdy náročné všechno sladit, ale nakonec se všechno povedlo a já jsem ráda, že jsem dorazila. Domů si odnášíme několik krásných botiček. Magdička je velká parádnice, a tak si jedny boty vybrala sama a už je nepustila z ruky,“ smála se Maurerová.

„Jsem ráda, že se v Praze otevírá obchod se zdravotnickou obuví. Moje dcera musí v těchto botách chodit a doposud jsem měla trochu problém něco takového sehnat. Jsem opravdu nadšená z tak velkého výběru, tady si jistě nakoupíme na celou sezonu,“ pochvalovala si Ivana Jirešová, která se před několika dny vrátila z dlouhé dovolené u moře. „Divadelní prázdniny jsem využila k jednomu velkému odpočinku a hlavně jsem se naplno věnovala Sofii, která se už moc těší do školy,“ dodala oblíbená seriálová herečka

Podobné příspěvky