Nezařazené

The Game začátkem srpna v Čechách!

gameObliba hip hopu a celé urban kultury v posledních letech na území České republiky nekontrolovatelně narůstá. Rostoucí hlad po kvalitních akcích vyústil v přípravu nového letního open air festivalu.

Letošní léto bude především fresh a novým impulsem pro českého fanouška hip hopu bude t-music Hip Hop Jam festival.

Jedná se o zbrusu nový dvoudenní open air festival, který se uskuteční ve dnech 3. – 4. srpna 2007. V tuto chvíli jsou v jednání celkem 3 vyhovující lokality ve středočeském kraji a v průběhu května 2007 bude zveřejněno konkrétní místo konání festivalu. Příznivci urban music se mohou těšit na plnohodnotný servis, který je běžným standardem na obdobných akcích v zahraničí. Komfortní péče bude věnována nejen samotným účinkujícím, VIP hostům a médiím, ale především návštěvníkům t-music Hip Hop Jamu.

d.bannerAsi největším hnacím motorem, který dal vzniknout tomuto festivalu, je několikaletá absence velkých jmen na line upech v našem regionu. Díky podpoře generálního partnera festivalu – společnosti T-Mobile Czech Republic budou široké veřejnosti představeny dvě opravdové hip hop persóny. Pomyslným předkrmem bude crunk ikona David Banner (USA) a hlavním chodem letošního ročníku t-music Hip Hop Jamu bude west coast rapper světového formátu – The Game (USA), jehož vystoupení 4.8.2007 v Čechách bylo v tuto chvíli oficiálně potvrzeno. Obě jména v line upu festivalu zaručují kvalitu, svěžest na scéně a prvotřídní show.

Byť má festival tak silné headlinery, neusíná s dalším programem na vavřínech a soustředí se především na kvalitu, nikoliv kvantitu. Výše zmíněné doplní elita českého a slovenského rapu v čele s PSH, Indy&Wich, Kontrafakt, Supercrooo, Pio Squad, H16, Vec a spoustou dalších. Na festivalu zároven zahraje ve 2 luxusních párty zónách zhruba 20 nejprestižnějších českých urban music deejay´s v čele s Black Starr DJs (DJ Orion, DJ Mike Trafik), Platinum Soul DJs (DJ Omar, DJ Abdul 52, DJ Enemy, DJ Double J), Farmhood Fellaz (DJ Aphect, DJ Brainythug), War Trak Posse (DJ Noir, DJ Jorgos, DJ Kolack), Funky Doggz Squad (DJ Rawal, DJ L.P.D.), Blind Deaf DJs (DJ Maztah, DJane Sarah, DJ DTonate), RnB Paradise DJs (DJ Beax, DJ Rikardo, DJ Rockstar) a řadou dalších.

t-music Hip Hop Jam

Podobné příspěvky