The Twilight Saga: New Moon první úspěchy

tw219. října vyšel soundtrack k filmu “The Twilight Saga: New Moon” a okamžitě zaútočil na první příčky americké hitparády. Po prvních 3 dnech prodeje se v USA prodalo 115 000 kusů soundtracků, čímž zaútočil na první příčky prodejů a po prvním týdnu se soundtrack „The Twilight Saga: New Moon“ stal nejprodávanějším albem v USA

New Moon je tak druhým letošním soundtrackem, který je v seznamu top Billboard 200 (v květnu se do seznamu zařadil soundtrack “Hannah Montana: The Movie”)

Album obsahuje písničky, které ve filmu zazní, včetně nového skvělého singlu “Meet Me On the Equinox” od Death Cab for Cutie. Na albu se dále objeví písničky od Thoma Yorkea z Radiohead, The Killers, Band of Skulls a dalších. Každá skladba na soundtracku je exkluzivní nahrávnou a nevyšla nikde jinde, ať již v této podobě nebo jako remix.

Film The Twilight Saga: New Moon bude mít v USA premiéru 20.listopadu 2009. A jak se předpokládá, tento druhý díl dnes již fenomenálního filmu Twilight se stane událostí letošního roku. Podle weekly Anticipation Indexu ze 7. listopadu 2009 se očekávají tržby za první víkend 100 000 000 USD. V České republice bude mít film premiéru 26. listopadu pod názvem Twiligh sága: Nový měsíc.

Podobné příspěvky