Tom Cruise chystá pokračování Mission: Impossible

Tom Cruise se dohodl na pokračování Mission: Impossible. V pořadí už čtvrtý díl úspěšného akčního filmu kde vystupuje jako agent Ethan Hunt.

Slavný hollywoodský herec si rád zopakuje hlavní roli v Mission: Impossible 4. Společně se táké ujme produkování filmu s J.J. Abrams který režíroval třetí díl, ten se stal nejúspěšnějším v řadě.

„Tom Cruise a JJ mají velký talent,“ říká Brad Grey, předseda představenstva společnosti Paramount Pictures.

„Jsme rádi že můžeme zase spolupracovat na dnes již legendárním filmu. Josh Applebauma napíše scénář na originální námět Toma a J.J. Natáčení filmu začne letos v létě. Konečná verze filmu bude vydána v květnu 2011.

Mission: Impossible se stalo legendou hlavně díky svému originálnímu zpracování a překombinování děje. Na úkor toho bylo mnohokrát parodované v nejrůznějších bláznivých komediích od ještě bláznivějších tvůrců.

Tom Cruise je v Hollywoodu chápán jako muž činu a patří mezi nejvlivnější lidi ve filmovém průmyslu. O jeho talentu není třeba vést dlouhé debaty. O jeho hvězdných manýrech také netřeba. Vzpomeneme například porod jeho dcery Suri kterou má s Katie Holmes.

Podobné příspěvky