Nezařazené

Top Secret – Viva America

vivaJedna z nejočekávanějších přehlídek tohoto léta je za námi . Přehlídka luxusního prádla od vyhlášených značek bohužel neproběhla ve velkolepém stylu a zažila mnoho trapných situací. Přinášíme exklusivní fotografie .

Na přehlídce bylo vidět brilantně navržené spodní prádlo značek Marlies Dekkers, Lise Charmel, Free Vogle, Nina Ricci, Revage, Milessia, Legaby, Valery, Aubade a Sarieri ve stylu 7 Amerických měst – New Yorku, Washington, Hawaij, Honolulu, New Orelans, Los Angeles, Detroit a město hazardu Las Vegas. Konfekci ve stylu luxusu a sexu završila kolekce luxusního spodního prádla Victorias Secret, což bude jistě neocenitelný zážitek pro televizní diváky.

A to se již dostáváme do další části, kterou je choreografie a celková organizace. Zde absolutně selhalo vše od výběru modelek až po presentaci prádla.

Vždy jsem měl iluzi, jak by asi měla vypadat dívka, jak by měla vypadat modelka spodního prádla, a to teď nepíšu jen jako člověk, ale i jako módní fotograf. Přehlídka spíše vypadala jako sraz anorektiček nad 175cm pod 50kg, než jako výběr vhodných sexy dívek důstojně presentujících luxusní spodní prádlo. Celá choreografie byla uspořádána pro kamery a pár vyvolených, jež seděli vedle nich, proto 90 procent návštěvníků mělo holt smůlu.

Střídání prádla na modelkách bylo taktéž nešťastné. Otlačky na kůži po korzetech bylo při dalším užití modelky zřetelně vidět (viz foto). Nemluvě o nedbalosti při stylingu, třeba různě vyčuhující lístečky nebyly žádnou výjimkou. A asi z mého pohledu nejzávažnějším prohřeškem bylo, když jsem se několikrát stal svědkem, kdy organizátoři, ochranka a dokonce i hostesky zvyšovali hlas na lidi a zcela nevhodným způsobem jim nakazovali, co mají dělat a při odchodu na ně navíc nadávali.

Povšechný dojem nezachránili ani snažící se Leoš Mareš, jež provázel celým večerem, ani Lucie Vondráčková, jejíž písen provázela modelky i při chůzi.

Další trapas večera přišel s výhrou automobilu na víkend, kdy organizátoři pozapomněli k přehlídkovému molu přidělat schůdky a tak Leoš Mareš musel šťastnou výherkyni doslova vytáhnou na molo.

Jako někdo, kdo si koupil lístek bych ho šel zcela jistě reklamovat a žádal navrácení peněz.
Hodnotil bych celou akci jako zcela nepovedenou přehlídku velice povedeného prádla.


Podobné příspěvky